Sodniki: | Šorli Armando (glavni sodnik), Kmetec Mark (1. pomoč), Ferčič Jani (2. pomoč) |
Delegat: | Kmetec Ivan |
Št. gledalcev: | 50 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | VOC Celje |
N |
Gorica | 2 : 2 | Aluminij |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Drava Dakinda Ptuj | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
P |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 5 : 4 | Mura |
P |
VOC Celje | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 14 | 5 | 4 | 5 | 23 | ||
ND Ilirija | 14 | 5 | 4 | 5 | 23 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | ||
ND Ilirija | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Aluminij | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | ||
ND Ilirija | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 |
23/24 | 20.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 03.03.2024, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 3:3 | (2:3) |
23/24 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.08.2023, ob 20.00 | Aluminij | - | ND Ilirija | 1:3 | (1:0) |
22/23 | 24.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 30.04.2023, ob 17.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 2:0 | (2:0) |
22/23 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 15.10.2022, ob 15.00 | Nova KBM Aluminij | - | ND Ilirija | 2:2 | (2:1) |
21/22 | 20.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 10.04.2022, ob 16.00 | Nova KBM Aluminij | - | ND Ilirija | 2:2 | (0:0) |
21/22 | 7.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 18.09.2021, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) |
20/21 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 24.03.2021, ob 15.00 | Aluminij | - | ND Ilirija | 0:2 | (0:2) |
19/20 | 5.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.09.2019, ob 16.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 14.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 10.11.2018, ob 14.00 | Aluminij | - | ND Ilirija | 3:1 | (0:0) |
18/19 | 1.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 11.08.2018, ob 17.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 1:3 | (0:1) |
14/15 | 30.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.05.2015, ob 17.30 | - | ND Ilirija | 2:0 | (1:0) | |
14/15 | 15.krog | Ljubljana-Šiška, ŠP Ilirija, 02.11.2014, ob 14.00 | - | Aluminij | 1:2 | (0:1) | |
13/14 | 21.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.03.2014, ob 13.00 | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:1) | |
13/14 | 6.krog | Ljubljana Šiška, Športni park Ilirija - naravna, 07.09.2013, ob 17.00 | - | Aluminij | 1:2 | (0:0) |
14. krog | ||
---|---|---|
Bravo Publikum | 0 : 1 | VOC Celje |
Interblock | 1 : 2 | Mura |
Domžale | 2 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Krško | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
Aluminij | 3 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 3 | Maribor |
Triglav Kranj | 2 : 5 | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |