Sodniki: | Novarlić Damjan (glavni sodnik), Jonke Mitja (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč) |
Delegat: | Jeneš Boris |
Št. gledalcev: | 50 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | VOC Celje |
N |
Gorica | 2 : 2 | Aluminij |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | Aluminij |
P |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
N |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Olimpija Ljubljana |
N |
Mura | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 12 | 4 | 2 | 6 | 20 | ||
Kalcer Radomlje | 12 | 6 | 2 | 4 | 18 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | ||
Kalcer Radomlje | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 |
23/24 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 27.10.2023, ob 18.00 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 20.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 08.04.2023, ob 16.30 | Nova KBM Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 1:3 | (0:1) |
22/23 | 7.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 10.09.2022, ob 13.30 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 19.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 02.04.2022, ob 16.00 | Radomlje | - | Aluminij | 2:3 | (2:0) |
21/22 | 6.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.09.2021, ob 16.00 | Nova KBM Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 2:2 | (1:2) |
20/21 | 8.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 04.10.2020, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 3:1 | (1:1) |
19/20 | 14.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 13.00 | Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 7:1 | (2:1) |
19/20 | 1.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 18.08.2019, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 26.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 25.05.2019, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 0:3 | (0:0) |
18/19 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.11.2018, ob 14.00 | Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 19.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.03.2018, ob 16.00 | Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:1) |
17/18 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 15.09.2017, ob 18.30 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
13. krog | ||
---|---|---|
Bravo Publikum | 1 : 1 | Gorica |
Interblock | 1 : 1 | VOC Celje |
Krško | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Domžale | 4 : 2 | Mura |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
Aluminij | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Triglav Kranj | 0 : 0 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |