13. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  03.11.2018 ob 14.00

Aluminij

0 : 1

Kalcer Radomlje

Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik), Jonke Mitja (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč)
Delegat: Jeneš Boris
Št. gledalcev: 50
Aluminij
33 Tibor Banić V
3 Jure Pohleven
5 Gašper Fekonja
7 Luka Mesarič
8 Matic Bračko
11 Filip Jauk
14 Martin Šteharnik
17 David Flakus Bosilj
18 Simon Rogina K
19 Jan Ljubec
28 Marcel Pušnik


Rezervni igralci
12 Žiga Maroh V
2 David Franci
4 Semin Mrkaljević
6 Aljoša Flajšman
9 Jan Ziko Zajko
10 Rok Ferčič
20 Domen Bevk

Kalcer Radomlje
1 Luka Šalamun V
3 Marko Latinčič
6 Aleksander Stojanović
7 Matevž Mavrič
8 Mark Zabukovnik K
9 Tim Idrizi
10 Anis Đuzić
11 Ervin Agovič
13 Nejc Jaka Čemažar
15 Janez Marinko
16 Dino Kerić


Rezervni igralci
12 Žan Malnar V
2 Nik Majcen
4 Žiga Juhant
5 Mark Sojer
17 Zak Palek
18 Tim Krivc
20 Maks Gorišek

Trener
Bojan Flis

Trener
Rajko Jeršin

Sodnik
Damjan Novarlić

Zadetki
Zak Palek 0 : 1 73'

Dogodki
Janez Marinko 25'
Tim Idrizi 29'
Menjava Ferčič /  Flakus Bosilj 34'
Luka Mesarič 47'
Matic Bračko 49'
Luka Mesarič 50'
Menjava Flajšman /  Bračko 53'
Menjava Palek /  Mavrič 64'
Menjava Bevk /  Jauk 66'
Menjava Mrkaljević /  Pohleven 68'
Menjava Gorišek /  Idrizi 83'
Menjava Majcen /  Marinko 89'

13. krog
Bravo Publikum 1 : 1 Gorica
Interblock 1 : 1 VOC Celje
Krško 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Domžale 4 : 2 Mura
Ilirija Extra-Lux 0 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Aluminij 0 : 1 Kalcer Radomlje
Triglav Kranj 0 : 0 Maribor

LESTVICA
1 Domžale 15 36
2 Olimpija Ljubljana 15 30
3 Maribor 15 30
4 Aluminij 15 29
5 Bravo Publikum 15 25
6 Krško 15 25
7 VOC Celje 15 24
8 Gorica 15 23
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 15 14
12 Kalcer Radomlje 15 12
13 Drava Dakinda Ptuj 15 10
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 14
2. Oliver Kregar 11
3. Dario Kolobarić 9
Filip Jauk 9
5. Izidor Erazem Kamšek 8
Edison Destani 8
7. Anže Kosi 7
Angel Stratorski 7
Rok Jakomin 7
Nino Žugelj 7
Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
13. Rok Ferčič 6
Andraž Einsiedler 6
Filip Perčić 6
16. Tadej Pirtovšek 5
Timotej Rešetič 5
18. Simon Rogina 4
Luka Lovenjak 4
Luka Mesarič 4

DELI NA