Sodniki: | Lukšič Jan (glavni sodnik), Kos Damjan (1. pomoč), Cerar Simon (2. pomoč) |
Delegat: | Mauko Igor |
Št. gledalcev: | 50 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | VOC Celje |
N |
Gorica | 2 : 2 | Aluminij |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 1 : 2 | Domžale |
Z |
Krško | 1 : 9 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
P |
Ilirija Extra-Lux | 5 : 4 | Mura |
N |
Mura | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 11 | 4 | 1 | 6 | 18 | ||
Mura | 11 | 6 | 1 | 4 | 24 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | ||
Mura | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | ||
Mura | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 |
23/24 | 10.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 29.09.2023, ob 15.30 | Mura | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 26.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 06.05.2023, ob 13.30 | Mura | - | Aluminij | 5:2 | (2:2) |
22/23 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.10.2022, ob 13.30 | Nova KBM Aluminij | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 22.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 13.00 | Mura | - | Aluminij | 3:1 | (1:0) |
21/22 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 16.10.2021, ob 15.00 | Nova KBM Aluminij | - | Mura | 1:1 | (1:1) |
20/21 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.05.2021, ob 13.00 | Aluminij | - | Mura | 1:3 | (0:2) |
19/20 | 10.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.10.2019, ob 15.00 | Aluminij | - | Mura | 3:2 | (1:1) |
18/19 | 24.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 15.00 | Mura | - | Aluminij | 3:1 | (1:1) |
18/19 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.10.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 4:2 | (1:1) |
17/18 | 22.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 21.04.2018, ob 13.00 | Mura | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) |
17/18 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2017, ob 13.00 | Aluminij | - | Mura | 3:2 | (0:1) |
11. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 4 : 2 | Mura |
Interblock | 0 : 3 | Maribor |
Kalcer Radomlje | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Krško | 1 : 2 | VOC Celje |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
Domžale | 1 : 1 | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |