Sodniki: | Gergič Nejc (glavni sodnik), Lahovič Marcel (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč) |
Delegat: | Panikvar Benjamin |
Št. gledalcev: | 50 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | VOC Celje |
N |
Gorica | 2 : 2 | Aluminij |
Interblock | |||
---|---|---|---|
P |
VOC Celje | 6 : 0 | Interblock |
P |
Interblock | 1 : 5 | Gorica |
P |
Maribor | 7 : 0 | Interblock |
P |
Interblock | 1 : 3 | Triglav Kranj |
P |
Bravo Publikum | 4 : 0 | Interblock |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 32 | 6 | 5 | 21 | 33 | ||
Interblock | 32 | 21 | 5 | 6 | 67 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 16 | 3 | 3 | 10 | 15 | ||
Interblock | 16 | 10 | 3 | 3 | 31 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 16 | 3 | 2 | 11 | 18 | ||
Interblock | 16 | 11 | 2 | 3 | 36 |
18/19 | 18.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 30.03.2019, ob 13.00 | Interblock | - | Aluminij | 3:3 | (0:1) |
18/19 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.09.2018, ob 16.30 | Aluminij | - | Interblock | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 14.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.11.2017, ob 14.00 | Aluminij | - | Interblock | 1:1 | (1:1) |
17/18 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 23.08.2017, ob 17.00 | Interblock | - | Aluminij | 3:1 | (2:0) |
16/17 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Bele, 12.11.2016, ob 14.00 | Interblock | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 1.krog | NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.08.2016, ob 17.30 | Aluminij | - | Interblock | 1:3 | (0:1) |
15/16 | 29.krog | Medvode, OB Sori - naravna, 22.05.2016, ob 15.00 | - | Aluminij | 0:1 | (0:1) | |
15/16 | 14.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.10.2015, ob 14.00 | - | Interblock | 0:2 | (0:0) | |
14/15 | 18.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.11.2014, ob 14.00 | - | Interblock | 0:2 | (0:0) | |
14/15 | 3.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 16.08.2014, ob 18.00 | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) | |
13/14 | 20.krog | Ljubljana, LJ-Ježica, umetna trava, 22.03.2014, ob 13.00 | - | Aluminij | 3:1 | (0:0) | |
13/14 | 5.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 31.08.2013, ob 13.00 | - | Interblock | 0:0 | (0:0) | |
12/13 | 21.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 13.04.2013, ob 16.00 | - | Interblock | 0:0 | (0:0) | |
12/13 | 6.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 08.09.2012, ob 13.00 | - | Aluminij | 5:1 | (0:0) | |
11/12 | 21.krog | Ljubljana, Lj Ježica - umetna trava, 24.03.2012, ob 13.00 | - | Aluminij | 2:1 | (1:1) | |
11/12 | 6.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 17.09.2011, ob 16.30 | - | Interblock | 2:4 | (1:2) | |
10/11 | 17.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - umetna trava, 12.12.2010, ob 13.30 | - | Aluminij | 2:2 | (2:1) | |
10/11 | 2.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.08.2010, ob 18.00 | - | Interblock | 0:1 | (0:1) | |
09/10 | 25.krog | Ljubljana, Štefana Beleta- umetna trava, 01.05.2010, ob 13.00 | - | Aluminij | 1:2 | (1:2) | |
09/10 | 10.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 03.10.2009, ob 13.30 | - | Interblock | 2:4 | (1:0) | |
08/09 | 20.krog | Ljubljana, Ježica, 15.03.2009, ob 15.00 | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) | |
08/09 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 02.09.2008, ob 15.00 | - | Interblock | 0:4 | (0:3) | |
07/08 | 17.krog | ljubljana, ježica, 07.03.2008, ob 14.00 | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) | |
07/08 | 4.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 05.09.2007, ob 17.00 | - | Interblock | 1:0 | (0:0) | |
06/07 | 21.krog | Kidričevo, Kidričevo-pomožno travnato, 14.04.2007, ob 16.00 | - | Interblock | 0:2 | (0:2) | |
06/07 | 8.krog | ŽŠD Ljubljana - umetna trava, ŽŠD Ljubljana - umetna trava, 12.09.2006, ob 16.30 | - | Aluminij | 3:1 | (2:0) | |
05/06 | 24.krog | Igrišče ŽŠD Ljubljana, 06.05.2006, ob 17.00 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
05/06 | 11.krog | Kidričevo, 22.10.2005, ob 15.30 | - | Interblock | 0:4 | (0:2) | |
04/05 | 15.krog | Kidričevo, 28.11.2004, ob 13.30 | - | Interblock | 4:1 | (1:0) | |
04/05 | 2.krog | Ljubljana-Ježica, 14.08.2004, ob 17.00 | - | Aluminij | 0:3 | (0:0) | |
01/02 | 22.krog | Ljubljana-Ježica, 21.04.2002, ob 16.00 | - | Aluminij | 3:2 | (2:0) | |
01/02 | 9.krog | Kidričevo, 29.09.2001, ob 15.30 | - | Interblock | 2:3 | (1:1) |
5. krog | ||
---|---|---|
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Triglav Kranj |
Aluminij | 2 : 0 | Interblock |
Mura | 0 : 1 | Gorica |
Olimpija Ljubljana | 1 : 3 | Maribor |
VOC Celje | 2 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 3 | Bravo Publikum |
Krško | 1 : 4 | Domžale |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |