Sodniki: | Subotić Tanja (glavni sodnik), Kočica Jernej Jan (1. pomoč), Buh Helena (2. pomoč) |
Delegat: | Rogelj Roman |
Št. gledalcev: | 100 |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
N |
Gorica | 0 : 0 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 3 : 2 | Maribor |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Bravo Publikum |
N |
Bravo Publikum | 1 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Z |
Bravo Publikum | 4 : 0 | Interblock |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | Aluminij |
P |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
N |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Olimpija Ljubljana |
N |
Mura | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 11 | 5 | 0 | 6 | 18 | ||
Kalcer Radomlje | 11 | 6 | 0 | 5 | 17 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | ||
Kalcer Radomlje | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 |
23/24 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 15.09.2023, ob 15.00 | Bravo Mastercard | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) |
22/23 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 27.11.2022, ob 13.30 | Bravo Mastercard | - | Kalcer Radomlje | 1:3 | (0:2) |
22/23 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 13.08.2022, ob 11.30 | Kalcer Radomlje | - | Bravo | 3:1 | (2:1) |
21/22 | 16.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 26.02.2022, ob 14.30 | Radomlje | - | Bravo | 4:1 | (2:0) |
21/22 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 18.08.2021, ob 17.00 | Bravo Mastercard | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (1:2) |
20/21 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 20.09.2020, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Bravo | 2:0 | (0:0) |
19/20 | 10.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 20.10.2019, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Bravo | 2:1 | (2:0) |
18/19 | 17.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 10.03.2019, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Bravo | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 17.15 | Bravo Publikum | - | Kalcer Radomlje | 6:0 | (3:0) |
17/18 | 22.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 22.04.2018, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Bravo | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 07.10.2017, ob 13.00 | Bravo Publikum | - | Kalcer Radomlje | 3:0 | (1:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 1 : 0 | Aluminij |
Gorica | 2 : 1 | VOC Celje |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 0 | Krško |
Interblock | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Maribor | 3 : 2 | Mura |
Bravo Publikum | 6 : 0 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |