Sodniki: | Mertik Bojan (glavni sodnik), Herženjak Eric (1. pomoč), Horvat Robert ml. (2. pomoč) |
Delegat: | Lepej Drago |
Št. gledalcev: | 400 |
Korotan Prevalje | |||
---|---|---|---|
P |
Tehnotim Pesnica | 3 : 1 | Korotan Prevalje |
Z |
Korotan Prevalje | 3 : 0 | NK Šmarje pri Jelšah |
P |
NK Dravograd Avto Grubelnik | 1 : 0 | Korotan Prevalje |
Z |
Korotan Prevalje | 6 : 0 | NK AjDAS Lenart |
P |
Zreče | 4 : 2 | Korotan Prevalje |
NK Dravograd Avto Grubelnik | |||
---|---|---|---|
Z |
NK Dravograd Avto Grubelnik | 6 : 0 | NK AjDAS Lenart |
N |
Zreče | 1 : 1 | NK Dravograd Avto Grubelnik |
Z |
NK Dravograd Avto Grubelnik | 1 : 0 | Korotan Prevalje |
Z |
Pohorje | 1 : 2 | NK Dravograd Avto Grubelnik |
N |
NK Dravograd Avto Grubelnik | 0 : 0 | Mons Claudius |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DNŠ Prevalje | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | ||
NK Koroška Dravograd | 6 | 5 | 0 | 1 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
DNŠ Prevalje | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | ||
NK Koroška Dravograd | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
DNŠ Prevalje | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | ||
NK Koroška Dravograd | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
17/18 | 24.krog | Dravograd, Športni center Dravograd, 12.05.2018, ob 17.00 | NK Dravograd Avto Grubelnik | - | DNŠ Prevalje | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 11.krog | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 27.10.2017, ob 18.00 | Korotan Prevalje | - | NK Koroška Dravograd | 0:1 | (0:0) |
16/17 | 21.krog | Prevalje, Športni park Ugasle peči, 26.04.2017, ob 18.00 | Korotan Prevalje | - | NK Koroška Dravograd | 0:1 | (0:0) |
16/17 | 8.krog | Dravograd, Športni center-glavno igrišče, 09.10.2016, ob 15.30 | NK Dravograd | - | DNŠ Prevalje | 1:0 | (0:0) |
14/15 | 18.krog | PREVALJE, ŠPORTNI PARK UGASLE PEČI, 18.04.2015, ob 18.00 | - | NK Koroška Dravograd | 2:4 | (1:3) | |
14/15 | 5.krog | Dravograd, Športni center, 20.09.2014, ob 16.30 | - | DNŠ Prevalje | 0:2 | (0:1) |
11. krog | ||
---|---|---|
Korotan Prevalje | 0 : 1 | NK Dravograd Avto Grubelnik |
Zreče | 1 : 2 | NK AjDAS Lenart |
Fosilum Šentjur | 1 : 1 | NK Šampion |
Kety EMMI Bistrica | 0 : 1 | Dravinja |
Mons Claudius | 1 : 1 | Tehnotim Pesnica |
Pohorje | 1 : 5 | NK Šmarje pri Jelšah |
ŠD Videm | 5 : 3 | S.Rojko Dobrovce |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | NK Dravograd Avto Grubelnik | 26 | 61 | |
2 | NK Šampion | 26 | 59 | |
3 | Dravinja | 26 | 46 | |
4 | Tehnotim Pesnica | 26 | 45 | |
5 | Kety EMMI Bistrica | 26 | 41 | |
6 | Zreče | 26 | 40 | |
7 | ŠD Videm | 26 | 35 | |
8 | Pohorje | 26 | 35 | |
9 | Mons Claudius | 26 | 31 | |
10 | S.Rojko Dobrovce | 26 | 28 | |
11 | Fosilum Šentjur | 26 | 24 | |
12 | Korotan Prevalje | 26 | 23 | |
13 | NK AjDAS Lenart | 26 | 23 | |
14 | NK Šmarje pri Jelšah | 26 | 19 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jetmir Torra | 26 |
2. | Dominik Božak | 16 |
3. | Jaka Brdnik | 15 |
4. | Žiga Goljat | 14 |
5. | Darko Hmelina | 13 |
6. | Mitja Čede | 12 |
Peter Kogelnik | 12 | |
8. | Aljaž Polegek | 11 |
David Firšt | 11 | |
Žiga Čakš | 11 | |
Anže Podgrajšek | 11 | |
12. | Tin Küzma | 10 |
Tadej Kotnik | 10 | |
Žan Ramšak | 10 | |
Sebastjan Tuhtar | 10 | |
Davor Rogina | 10 | |
17. | Žiga Pesjak | 9 |
Jan Sredenšek | 9 | |
19. | Dejan Ploj | 8 |
20. | Matic Planinšek | 7 |