21. krog |  Dob, Športni park Dob |  31.03.2018 ob 16.00  | Prenos: Stream nzs.si

Roltek Dob

1 : 2

Drava Ptuj

Sodniki: Gornjak Iztok (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Mijatović Veljko (2. pomoč)
Delegat: Novak Bogdan
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
Z
Rogaška 1 : 2 Roltek Dob
Z
Roltek Dob 2 : 0 Ilirija 1911
P
Kalcer Radomlje 3 : 0 Roltek Dob
P
Roltek Dob 3 : 4 Fužinar Ravne Systems
P
Zarica Kranj 1 : 0 Roltek Dob
Drava Ptuj
Z
Drava Ptuj 4 : 0 Brežice - Terme Čatež
Z
Mura 1 : 2 Drava Ptuj
Z
Drava Ptuj 6 : 0 Veržej
N
Cherrybox 24 Tabor Sežana 1 : 1 Drava Ptuj
Z
Drava Ptuj 3 : 1 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 8 4 0 4 14
Drava Ptuj 8 4 0 4 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 3 2 0 1 7
Drava Ptuj 3 1 0 2 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 5 2 0 3 7
Drava Ptuj 5 3 0 2 8



Vse medsebojne tekme

17/18  21.krog  Dob, Športni park Dob, 31.03.2018, ob 16.00  Roltek Dob - Drava Ptuj 1:2  (0:1) 
17/18  6.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 09.09.2017, ob 16.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:0  (0:0) 
16/17  22.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 22.04.2017, ob 17.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:2  (0:0) 
16/17  18.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 26.03.2017, ob 15.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:2  (1:1) 
16/17  9.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 01.10.2016, ob 15.30  Roltek Dob - Drava Ptuj 4:2  (2:1) 
15/16  23.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 23.04.2016, ob 17.00  - 3:2  (1:0) 
15/16  16.krog  Ptuj, Mestni štadion Ptuj, 21.11.2015, ob 14.00  - 2:1  (1:0) 
15/16  7.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 19.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 

21. krog
Roltek Dob 1 : 2 Drava Ptuj
Jadran Dekani 1 : 4 AŠK Bravo
Brda 1 : 0 Krka
Brežice - Terme Čatež 0 : 1 Cherrybox 24 Tabor Sežana
Veržej 0 : 8 Mura
Ilirija 1911 1 : 2 Kalcer Radomlje
Rogaška 4 : 2 Fužinar Ravne Systems
Nafta 1903 9 : 0 Zarica Kranj

LESTVICA
1 Mura 30 72
2 Drava Ptuj 30 66
3 Nafta 1903 30 64
4 Kalcer Radomlje 30 57
5 Krka 30 49
6 AŠK Bravo 30 49
7 Cherrybox 24 Tabor Sežana 30 48
8 Ilirija 1911 30 39
9 Brda 30 38
10 Roltek Dob 30 37
11 Jadran Dekani 30 36
12 Brežice - Terme Čatež 30 30
13 Rogaška 30 27
14 Fužinar Ravne Systems 30 26
15 Zarica Kranj 30 25
16 Veržej 30 16

STRELCI
1. Marko Roginić 21
2. Anel Hajrić 16
Alen Neskič 16
4. Rok Sirk 15
Vedran Vinko 15
Luka Bobičanec 15
7. Milan Đajič 14
Amadej Maroša 14
9. Mustafa Nukić 13
10. Grega Debenjak 11
Haris Kadrić 11
Mateo Monjac 11
13. Luka Stepančič 10
Ernest Grvala 10
Nastja Čeh 10
Luka Cerar 10
17. Mitja Križan 9
Senad Jarović 9
19. Theodore Develan Wilson 8
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 8

DELI NA