Sodniki: | Stojanoski Andraž (glavni sodnik), Kalan Miha (1. pomoč), Ajdovec Rafael (2. pomoč) |
Delegat: | Petrovič Novica |
Št. gledalcev: | 280 |
Brežice - Terme Čatež | |||
---|---|---|---|
P |
Drava Ptuj | 4 : 0 | Brežice - Terme Čatež |
Z |
Brežice - Terme Čatež | 5 : 2 | Veržej |
N |
Nafta 1903 | 2 : 2 | Brežice - Terme Čatež |
N |
Brežice - Terme Čatež | 1 : 1 | Rogaška |
P |
Ilirija 1911 | 2 : 1 | Brežice - Terme Čatež |
Roltek Dob | |||
---|---|---|---|
Z |
Rogaška | 1 : 2 | Roltek Dob |
Z |
Roltek Dob | 2 : 0 | Ilirija 1911 |
P |
Kalcer Radomlje | 3 : 0 | Roltek Dob |
P |
Roltek Dob | 3 : 4 | Fužinar Ravne Systems |
P |
Zarica Kranj | 1 : 0 | Roltek Dob |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brežice - Terme Čatež | 12 | 1 | 3 | 8 | 10 | ||
Roltek Dob | 12 | 8 | 3 | 1 | 28 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Brežice - Terme Čatež | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | ||
Roltek Dob | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Brežice - Terme Čatež | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | ||
Roltek Dob | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 |
21/22 | 24.krog | Dob, Športni park Dob, 10.04.2022, ob 16.30 | Roltek Dob | - | Brežice - Terme Čatež | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 9.krog | Brežice, Stadion Brežice, 25.09.2021, ob 19.00 | Brežice 1919 Terme Čatež | - | Roltek Dob | 0:2 | (0:0) |
20/21 | 19.krog | Brežice, Stadion Brežice, 08.05.2021, ob 19.00 | Brežice Terme Čatež | - | Roltek Dob | 3:0 | (0:0) |
20/21 | 1.krog | Brežice, Stadion Brežice, 12.08.2020, ob 19.30 | Brežice 1919 Terme Čatež | - | Roltek Dob | 1:4 | (0:3) |
19/20 | 7.krog | Brežice, Stadion Brežice, 30.11.2019, ob 13.00 | Brežice Terme Čatež | - | Roltek Dob | 1:2 | (0:2) |
18/19 | 23.krog | Dob, Športni park Dob, 13.04.2019, ob 16.30 | Roltek Dob | - | Brežice - Terme Čatež | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 8.krog | Brežice, Stadion Brežice, 22.09.2018, ob 16.00 | Brežice Terme Čatež | - | Roltek Dob | 1:1 | (0:1) |
17/18 | 18.krog | Dob, Športni park Dob, 28.03.2018, ob 16.00 | Roltek Dob | - | Brežice - Terme Čatež | 1:1 | (0:0) |
17/18 | 3.krog | Brežice, Stadion Brežice, 20.08.2017, ob 17.00 | Brežice - Terme Čatež | - | Roltek Dob | 1:4 | (1:3) |
16/17 | 24.krog | Brežice, Stadion Brežice, 06.05.2017, ob 14.00 | Brežice - Terme Čatež | - | Roltek Dob | 1:6 | (0:2) |
16/17 | 17.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 18.03.2017, ob 15.00 | Roltek Dob | - | Brežice - Terme Čatež | 1:1 | (0:0) |
16/17 | 8.krog | Brežice, Stadion Brežice, 24.09.2016, ob 16.00 | Brežice - Terme Čatež | - | Roltek Dob | 0:2 | (0:0) |
3. krog | ||
---|---|---|
Rogaška | 1 : 1 | Cherrybox 24 Tabor Sežana |
Nafta 1903 | 1 : 0 | Krka |
Veržej | 1 : 2 | AŠK Bravo |
Fužinar Ravne Systems | 2 : 4 | Drava Ptuj |
Kalcer Radomlje | 3 : 1 | Zarica Kranj |
Brežice - Terme Čatež | 1 : 4 | Roltek Dob |
Brda | 0 : 2 | Jadran Dekani |
Ilirija 1911 | 0 : 1 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 30 | 72 | |
2 | Drava Ptuj | 30 | 66 | |
3 | Nafta 1903 | 30 | 64 | |
4 | Kalcer Radomlje | 30 | 57 | |
5 | Krka | 30 | 49 | |
6 | AŠK Bravo | 30 | 49 | |
7 | Cherrybox 24 Tabor Sežana | 30 | 48 | |
8 | Ilirija 1911 | 30 | 39 | |
9 | Brda | 30 | 38 | |
10 | Roltek Dob | 30 | 37 | |
11 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
12 | Brežice - Terme Čatež | 30 | 30 | |
13 | Rogaška | 30 | 27 | |
14 | Fužinar Ravne Systems | 30 | 26 | |
15 | Zarica Kranj | 30 | 25 | |
16 | Veržej | 30 | 16 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Marko Roginić | 21 |
2. | Anel Hajrić | 16 |
Alen Neskič | 16 | |
4. | Rok Sirk | 15 |
Vedran Vinko | 15 | |
Luka Bobičanec | 15 | |
7. | Milan Đajič | 14 |
Amadej Maroša | 14 | |
9. | Mustafa Nukić | 13 |
10. | Grega Debenjak | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Mateo Monjac | 11 | |
13. | Luka Stepančič | 10 |
Ernest Grvala | 10 | |
Nastja Čeh | 10 | |
Luka Cerar | 10 | |
17. | Mitja Križan | 9 |
Senad Jarović | 9 | |
19. | Theodore Develan Wilson | 8 |
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo | 8 |