1.krog |
16.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 4 : 0 | Krško |
2.krog |
19.08.2023 ob 13.00 |
Igrišče Podvinci - pomožno igrišče | Drava | 1 : 7 | NK MB Tabor |
3.krog |
27.08.2023 ob 13.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 6 : 1 | Rudar Velenje |
4.krog |
02.09.2023 ob 13.00 |
PC Poljana, Velika Polana | Nafta 1903 | 4 : 2 | NK MB Tabor |
5.krog |
08.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 4 : 1 | ŠD NK Veržej |
6.krog |
13.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 3 : 1 | NK Šampion |
7.krog |
17.09.2023 ob 13.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 4 : 1 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
8.krog |
24.09.2023 ob 13.00 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | Novogradnje MB Tabor | 5 : 1 | ND Beltinci |
9.krog |
30.09.2023 ob 12.00 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 0 : 2 | NK MB Tabor |
10.krog |
07.10.2023 ob 12.00 |
Stadion Matija Gubec Krško | Krško Posavje | 0 : 3 | NK MB Tabor |
11.krog |
15.10.2023 ob 13.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 4 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
12.krog |
20.10.2023 ob 17.30 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 4 : 0 | NK MB Tabor |
13.krog |
29.10.2023 ob 13.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 1 : 3 | ND Lendava 1903 |
14.krog |
05.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | 3 : 4 | NK MB Tabor |
15.krog |
12.11.2023 ob 12.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion Klima Celje | 1 : 4 | NK MB Tabor |
16.krog |
18.11.2023 ob 12.00 |
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | Kety Emmi&Impol Bistrica | 3 : 3 | NK MB Tabor |
17.krog |
09.03.2024 ob 11.00 |
ŠRC Aluvar Gančani | Aluvar Beltinci | 0 : 0 | NK MB Tabor |
18.krog |
16.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | Novogradnje MB Tabor | 4 : 2 | Miklavž |
19.krog |
23.03.2024 ob 12.30 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 4 : 0 | Aluvar Beltinci |
20.krog |
01.04.2024 ob 14.00 |
Igrišče Podvinci | Drava | : | Novogradnje MB Tabor |
21.krog |
07.04.2024 ob 15.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | : | Veržej Sparta Slatina |
22.krog | 13.04.2024 | Stadion Olimp Celje | Šampion Klima Celje | : | Novogradnje MB Tabor |
23.krog | 20.04.2024 | Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | : | Krško Posavje |
24.krog | 27.04.2024 | Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | : | Novogradnje MB Tabor |
25.krog | 04.05.2024 | Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | : | Kety Emmi&Impol Bistrica |
26.krog | 11.05.2024 | Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | : | Miklavž |
27.krog | 18.05.2024 | Športni park Hotiza | Nafta 1903 | : | Novogradnje MB Tabor |
NK MB TABOR |
---|
Ruplova ulica 4 2000 Maribor tel: fax: email: igor@nkmaribortabor.si www: www.nkmaribortabor.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gal Mauko | 22 |
2. | Lukas Zalar | 14 |
3. | Jure Boršič | 7 |
4. | Vid Breznik Videtič | 4 |
5. | Mark Buser | 3 |
Marko Beljić | 3 | |
Tian Pečič | 3 | |
Žiga Krašovec | 3 | |
9. | Ermal Bajrami | 2 |
10. | Žiga Čas | 1 |
Harun Mujić | 1 | |
Alen Crnolić | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 19 | 46 | |
2 | Rudar Velenje | 19 | 44 | |
3 | Novogradnje MB Tabor | 19 | 44 | |
4 | Drava | 19 | 29 | |
5 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 19 | 24 | |
6 | Šampion Klima Celje | 19 | 23 | |
7 | Krško Posavje | 19 | 22 | |
8 | Miklavž | 19 | 19 | |
9 | Veržej Sparta Slatina | 19 | 16 | |
10 | Aluvar Beltinci | 19 | 5 |