1.krog |
29.08.2023 ob 17.30 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej | 0 : 8 | Rudar Velenje |
2.krog |
19.08.2023 ob 18.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 2 : 2 | NK Šampion |
3.krog |
27.08.2023 ob 13.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 6 : 1 | Rudar Velenje |
4.krog |
03.09.2023 ob 13.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 6 : 0 | ND Beltinci |
5.krog |
10.09.2023 ob 16.30 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 3 : 0 | Rudar Velenje |
6.krog |
13.09.2023 ob 18.30 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 6 : 0 | Krško |
7.krog |
16.09.2023 ob 11.00 |
Igrišče Podvinci | Drava | 0 : 3 | Rudar Velenje |
8.krog |
24.09.2023 ob 13.00 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 2 : 6 | Rudar Velenje |
9.krog |
30.09.2023 ob 12.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 5 : 0 | ND Lendava 1903 |
10.krog |
07.10.2023 ob 13.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 4 : 0 | ŠD NK Veržej |
11.krog |
14.10.2023 ob 13.15 |
Stadion Olimp Celje | Šampion Klima Celje | 0 : 1 | Rudar Velenje |
12.krog |
20.10.2023 ob 17.30 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 4 : 0 | NK MB Tabor |
13.krog |
28.10.2023 ob 11.00 |
ŠRC Aluvar Gančani | Aluvar Beltinci | 0 : 2 | Rudar Velenje |
14.krog |
05.11.2023 ob 13.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 5 : 1 | Miklavž |
15.krog |
11.11.2023 ob 13.30 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Posavje | 0 : 3 | Rudar Velenje |
16.krog |
19.11.2023 ob 13.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 3 : 3 | NK Drava Dakinda Ptuj |
17.krog |
10.03.2024 ob 13.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 5 : 2 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
18.krog |
16.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Hotiza | Nafta 1903 | 3 : 2 | Rudar Velenje |
19.krog |
27.03.2024 ob 18.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 8 : 0 | Veržej Sparta Slatina |
20.krog |
02.04.2024 ob 14.30 |
Stadion Šmartno ob Paki | Šampion Klima Celje | : | Rudar Velenje |
21.krog |
07.04.2024 ob 13.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | : | Krško Posavje |
22.krog | 13.04.2024 | Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | : | Miklavž |
23.krog | 20.04.2024 | Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | Kety Emmi&Impol Bistrica | : | Rudar Velenje |
24.krog | 27.04.2024 | Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | : | Novogradnje MB Tabor |
25.krog | 04.05.2024 | Športni park Hotiza | Nafta 1903 | : | Rudar Velenje |
26.krog | 11.05.2024 | Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | : | Aluvar Beltinci |
27.krog | 18.05.2024 | Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava | : | Rudar Velenje |
RUDAR |
---|
Stadion: Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |
Cesta na jezero 7 3320 Velenje tel: 03/891 90 13 fax: 03/891 90 14 email: info@nkrudarvelenje.com www: www.nkrudarvelenje.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lan Husejnović | 21 |
2. | Lamar Sulejmanović | 14 |
Florijan Mežnar | 14 | |
4. | Žiga Kos | 3 |
Jure Bernjak | 3 | |
Tjaš Svitlica | 3 | |
Jon Zorko Kotnik | 3 | |
8. | Luka Pek | 2 |
Nace Primožič | 2 | |
Amas Omić | 2 | |
11. | Vid Krenker | 1 |
Nikolaj Vladušić | 1 | |
Amar Ećimović | 1 | |
Anas Ibrahimović | 1 | |
Gašper Slemenšek | 1 | |
Svit Tajnšek | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 19 | 46 | |
2 | Rudar Velenje | 19 | 44 | |
3 | Novogradnje MB Tabor | 19 | 44 | |
4 | Drava | 19 | 29 | |
5 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 19 | 24 | |
6 | Šampion Klima Celje | 19 | 23 | |
7 | Krško Posavje | 19 | 22 | |
8 | Miklavž | 19 | 19 | |
9 | Veržej Sparta Slatina | 19 | 16 | |
10 | Aluvar Beltinci | 19 | 5 |