1.krog 28.09.2018 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  FK Siliko 2 : 2 KMN Bronx Škofije
2.krog 05.10.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 6 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
3.krog 12.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Lukna Maribor  FutureNet Maribor 4 : 2 KMN Bronx Škofije
4.krog 19.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 2 : 2 KMN Bronx Škofije
5.krog 26.10.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 7 : 3 FC Ivančna Gorica
6.krog 02.11.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 8 : 5 KMN Bronx Škofije
7.krog 09.11.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
8.krog 23.11.2018 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 11 : 2 KMN Bronx Škofije
9.krog 30.11.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 1 : 5 FC Litija
10.krog 07.12.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 6 : 1 Siliko Mkeršmanc
11.krog 21.12.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš : KMN Bronx Škofije
12.krog 11.01.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije : FutureNet Maribor
13.krog 25.01.2019 
ob 20.30
  KMN Bronx Škofije : KMN Sevnica
14.krog 01.02.2019 
ob 20.30
  FC Ivančna Gorica : KMN Bronx Škofije
15.krog 08.02.2019 
ob 20.30
  KMN Bronx Škofije : FSK Stripy
16.krog 15.02.2019 
ob 20.00
  KMN Oplast Kobarid : KMN Bronx Škofije
17.krog 22.02.2019 
ob 20.00
  KMN Bronx Škofije : Dobovec Pivovarna Kozel
18.krog 08.03.2019 
ob 20.00
  FC Litija : KMN Bronx Škofije
KMN BRONX ŠKOFIJE
Zgornje Škofije 99
6281 Škofije
tel: 05/654-90-79
fax: 041/338-996
email: info@fcbronx.si
www: www.fcbronx.si

STRELCI
1. Nik Zajc 21
2. Borut Kolar 4
3. Nik Klinc 3
4. Jernej Peroša 2
Slaven Radišković 2
6. Jure Depangher 1
Jan Palčič 1
Marko Hrvatin 1

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 10 28
2 Dobovec Pivovarna Kozel 10 27
3 FC Litija 10 24
4 Siliko Mkeršmanc 10 14
5 FSK Stripy 10 13
6 KMN Bronx Škofije 10 12
7 KMN Oplast Kobarid 10 10
8 KMN Sevnica 10 9
9 FC Ivančna Gorica 10 4
10 Benedikt avtodeli Džauš 10 1




DELI NA