1.krog 28.09.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš 1 : 11 FutureNet Maribor
2.krog 05.10.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 6 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
3.krog 12.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš 5 : 7 FC Ivančna Gorica
4.krog 19.10.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 5 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
5.krog 26.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš 1 : 1 KMN Oplast Kobarid
6.krog 02.11.2018 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
7.krog 12.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš 6 : 8 FC Litija
8.krog 23.11.2018 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 8 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
9.krog 30.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš 1 : 6 KMN Sevnica
10.krog 07.12.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Lukna Maribor  FutureNet Maribor 9 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
11.krog 21.12.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš : KMN Bronx Škofije
12.krog 11.01.2019 
ob 20.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica : Benedikt avtodeli Džauš
13.krog 25.01.2019 
ob 20.00
  Benedikt avtodeli Džauš : FSK Stripy
14.krog 01.02.2019 
ob 20.00
  KMN Oplast Kobarid : Benedikt avtodeli Džauš
15.krog 08.02.2019 
ob 20.00
  Benedikt avtodeli Džauš : Dobovec Pivovarna Kozel
16.krog 15.02.2019 
ob 20.00
  FC Litija : Benedikt avtodeli Džauš
17.krog 22.02.2019 
ob 20.00
  Benedikt avtodeli Džauš : Siliko Mkeršmanc
18.krog 08.03.2019 
ob 20.00
  KMN Sevnica : Benedikt avtodeli Džauš
KMN BENEDIKT
Čolnikov trg 9
2234 Benedikt
tel: 031/389-867
fax:
email: sijanec.andrej@siol.com
www: www.kmn-benedikt.com

STRELCI
1. Miha Čuček 3
Matija Damiš 3
Rok Buzeti 3
4. Žan Smodej 2
Rok Kramberger 2
6. Luka Maurič 1
Danijel Krajnc 1
Rok Klingsbichl 1

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 10 28
2 Dobovec Pivovarna Kozel 10 27
3 FC Litija 10 24
4 Siliko Mkeršmanc 10 14
5 FSK Stripy 10 13
6 KMN Bronx Škofije 10 12
7 KMN Oplast Kobarid 10 10
8 KMN Sevnica 10 9
9 FC Ivančna Gorica 10 4
10 Benedikt avtodeli Džauš 10 1




DELI NA