1.krog 28.09.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 9 : 3 FC Ivančna Gorica
2.krog 05.10.2018 
ob 19.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica 2 : 4 Siliko Mkeršmanc
3.krog 12.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš 5 : 7 FC Ivančna Gorica
4.krog 19.10.2018 
ob 20.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica 1 : 8 FutureNet Maribor
5.krog 26.10.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 7 : 3 FC Ivančna Gorica
6.krog 02.11.2018 
ob 20.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica 3 : 3 KMN Sevnica
7.krog 09.11.2018 
ob 20.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica 2 : 4 FSK Stripy
8.krog 23.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 2 : 0 FC Ivančna Gorica
9.krog 30.11.2018 
ob 20.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica 1 : 13 Dobovec Pivovarna Kozel
10.krog 07.12.2018 
ob 20.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica 2 : 6 FC Litija
11.krog 21.12.2018 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc : FC Ivančna Gorica
12.krog 11.01.2019 
ob 20.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica : Benedikt avtodeli Džauš
13.krog 25.01.2019 
ob 20.00
  FutureNet Maribor : FC Ivančna Gorica
14.krog 01.02.2019 
ob 20.30
  FC Ivančna Gorica : KMN Bronx Škofije
15.krog 08.02.2019 
ob 20.00
  KMN Sevnica : FC Ivančna Gorica
16.krog 15.02.2019 
ob 20.30
  FSK Stripy : FC Ivančna Gorica
17.krog 22.02.2019 
ob 20.00
  FC Ivančna Gorica : KMN Oplast Kobarid
18.krog 08.03.2019 
ob 20.00
  Dobovec Pivovarna Kozel : FC Ivančna Gorica
FC IVANČNA GORICA

 
tel:
fax:
email:
www:

STRELCI
1. Kristjan Čož 9
2. Denis Gale 5
3. David Vidmar 4
4. Tomaž Knep 2
Žiga Kotar 2
6. Gašper Herman 1
Andrej Ružič 1

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 10 28
2 Dobovec Pivovarna Kozel 10 27
3 FC Litija 10 24
4 Siliko Mkeršmanc 10 14
5 FSK Stripy 10 13
6 KMN Bronx Škofije 10 12
7 KMN Oplast Kobarid 10 10
8 KMN Sevnica 10 9
9 FC Ivančna Gorica 10 4
10 Benedikt avtodeli Džauš 10 1




DELI NA