Datum od
Datum do

13.10.2018 | 2. SNL
Nafta spet na vrhu
Nafta se je po porazu Tabora, ki je po rezultatskem preobratu klonil v Dobu, vrnila na vrh ligaške razpredelnice. Lendavčani so po treh zaporednih remijih z 2:0 ugnali Slatinčane.
11.10.2018 | 2. SNL
Prekmursko-štajerski spopad tudi na malih ekranih
Tudi nedelja bo kljub reprezentančnemu premoru bogata z nogometom, saj bodo odigrana tudi štiri srečanja 11. kroga 2. SNL. Ljubitelji drugoligaškega nogometa bodo lahko na Sportklubu spremljali prekmursko-štajerski obračun Beltincev in Drave.
Nafta proti Rogaški za izhod iz serije remijev
Drugoligaši vstopajo v drugo tretjino letošnjega prvenstva. Vrh lestvice zaseda Bravo, ki pa tudi tokrat ne bo aktiven, zato se lahko na prvo mesto zavihti Nafta. Lendavčani se bodo udarili z Rogaško, obračun izpod lendavskih gričev pa boste lahko spremljali na spletni strani NZS.
10.10.2018 | 2. SNL
Tabor, Nafta in Radomlje naskakujejo prvo mesto
Drugoligaše konec tedna čakajo dvoboji 11. kroga, ki pa prav tako ne bo odigran v celoti. Bravo bo v Dekanih gostoval konec meseca, zato se Sežancem, Lendavčanom in tudi Radomljanom ponuja možnost za skok na vrh lestvice.
07.10.2018 | 2. SNL
Brici presenetili Dravo, Tabor skočil pred Nafto
Bravo kljub tekmi manj ostaja na prvem mestu, saj je Nafta v Biljah še tretjič zapored iztržila zgolj točko in nazadovala na tretje mesto. Po nedeljski zmagi je izkupiček Brava izenačil Tabor, že v soboto pa so se prve zmage v sezoni pa so se po dvoboju z Dravo razveselili Biljenci.
04.10.2018 | 2. SNL
Slatinčani v pričakovanju Dobljanov
Večina drugoligašev bo ta konec tedna sklenila z uvodno tretjino prvenstva, uvodna tekma pa bo odigrana v Rogaški Slatini. Pred kamerami Sportkluba se bosta za nove točke udarili ekipi Rogaške in Doba.
03.10.2018 | 2. SNL
Drugoligaši zaključujejo uvodno tretjino
V 2. SNL bodo s tekmami desetega kroga zaključili uvodno tretjino prvenstva. Za zdaj najbolje kaže Bravu, ki pa bo zaradi reprezentančnih obveznosti nekaterih nogometašev tekmo s tretjeuvrščenimi Radomljami odigral šele 24. oktobra. Se lahko na vrh lestvice ponovno zavihti Nafta?
30.09.2018 | 2. SNL
Bravu mestni derbi, Hajrić blestel v Radomljah
Ljubljanski derbi ni postregel s presenečenjem, v Šiški so se zanesljive zmage veselili nogometaši Brava, ki so povečali naskok pred najbližjimi zasledovalci. Nafta je namreč vnovič zgolj remizirala, na tretje mesto pa so skočile Radomlje, ki so na krilih Hajrića ugnale Ankarančane.
28.09.2018 | 2. SNL
Šiška gosti mestni derbi
Zadnji septembrski konec tedna bo postregel tudi s tekmami devetega kroga 2. SNL, ki ga bodo z mestnim derbijem v Športnem parku Ilirija odprli nogometaši Ilirije in Brava. Po osmih tekmah precej bolje kaže Bravu, ki se je v sredo zavihtel na prvo mesto, Ilirija pa zaseda 13. mesto.
Tabor v Rogaški Slatini za nadaljevanje serije
V soboto boste ljubitelji drugoligaškega nogometa prišli na svoj račun, saj bo popoldne odigranih kar sedem tekem devetega kroga. V prenosu na spletni strani NZS si boste lahko ogledali obračun Rogaške in Tabora, ki bo na Štajerskem iskal recept za podaljšanje uspešne serije.
27.09.2018 | 2. SNL
Tudi za mestno prevlado
Sedem od osmih tekem devetega kroga 2. SNL bo odigranih že v soboto. V Ljubljani bomo priča mestnemu derbiju, vodilna Nafta bo gostila Brežice, Sežanci pa bodo nadaljevanje niza napadali v Rogaški Slatini.
26.09.2018 | 2. SNL
Bravo z zmago na zaostali tekmi skočil na prvo mesto
Drugoligaši bodo v soboto in nedeljo odigrali srečanja devetega kroga, z današnjo tekmo v Ljubljani pa je zaključen tudi šesti krog prvenstva. Bravo je premagal ekipo Doba in se zavihtel na vrh ligaške razpredelnice.
24.09.2018 | 2. SNL
Tabor na krilih Kebeja do drugega mesta
Po štiridnevnem sporedu je zaključen tudi osmi krog drugoligaškega prvenstva. Nafta po remiju na Koroškem ostaja na vrhu, na drugo mesto pa se je prebil sežanski Tabor, ki je na krilih Ibouja Kebeja, sicer prvega strelca lige, premagal Brda.
20.09.2018 | 2. SNL
V Šiški za vrnitev v zmagovalne tirnice
V soboto bodo odigrani štiri srečanja osmega kroga 2. SNL, uvodno tekmo pa si bo moč ogledati v prenosu na Sportklubu. Ob 14. uri se bodo za nove točke udarili nogometaši Brava in Krke, ki iščejo vrnitev v zmagovalne tirnice.
Nafta prvo mesto brani na Koroškem
Ljubitelji drugoligaškega nogometa bodo lahko v osmem krogu uživali vse od petka pa do ponedeljka, ko se bosta udarili ekipi Drave in Radomlje. Že v petek pa bo Nafta prvo mesto branila na Ravnah, obračun s Fužinarjem pa boste lahko spremljali tudi na spletni strani NZS.
Osmi krog v štirih dneh
Nafta je s preobratom v obračunu z Bravom zavzela vrh lestvice, drugoligaško prvenstvo pa se bo nadaljevalo s tekmami osmega kroga, ki bo razpotegnjen čez kar štiri dneve. Uvodna tekma bo že v petek odigrana na Ravnah, krog pa bo sklenjen s ponedeljkovo tekmo na Ptuju.
16.09.2018 | 2. SNL
Nafti derbi in prvo mesto
Derbi 7. kroga 2. slovenske nogometne lige med Nafto 1903 in Bravom je dobila Nafta in tako prevzela vodstvo na lestvici. Bravo, ki je tretji, je doživel sploh prvi poraz v sezoni, ima pa še tekmo v dobrem.
14.09.2018 | 2. SNL
Za vrh pod žarometi
Derbi 7. kroga 2. SNL bo v Lendavi, kjer gostuje Bravo. So Ljubljančani že pozabili na grenak izpad iz pokalnega tekmovanja?
13.09.2018 | 2. SNL
V soboto po nove točke
Drugoligaše čaka že sedmi krog novega prvenstva, ki bo v celoti odigran že v soboto. Po sobotnem porazu Nafte so v novi sezoni neporaženi le še nogometaši Doba in Brava, ki bodo tokratni nasprotnik Lendavčanov. Dobljani bodo skušali svoj niz podaljšati v spopadu s Fužinarjem.
08.09.2018 | 2. SNL
Nafta prvič na kolenih, Drava na vrh
Z izjemo tekme Brava in Doba, ki bo zaradi reprezentančnih obveznosti Ljubljančanov na sporedu konec septembra, je pod streho tudi šesti krog prvenstva. Lendavčani so v Postojni doživeli prvi poraz sezone, kar so izkoristili Ptujčani in se s petkovo zmago zavihteli na vrh ligaške razpredelnice.