12.03.2018 | U16
Za konec še tesen poraz s Srbi

Slovenska reprezentanca do 16 let je Uefa razvojni turnir v Stari Pazovi sklenila s porazom proti Srbiji z 1:2. Edini zadetek za Slovenijo je dosegel Vanja Panić.

Uefa razvojni turnir U16:

Slovenija – Srbija 1:2 (0:1)

Gledalcev: 300
Strelci: Panič 75.; Stevanovič 30., Veljović 69.;

Srbija: Kosovac, Miric´, Ergelaš, Kneževic´, Drezgic´, Ilic´, Čolic´, Stevanovic´, Isailovic´, Blagojevic´, Veljovic´. Igrali so še: Lukovic´, Nikolic´, Perduv, Mladenovic´, Baic´, Stojkovic´.
Slovenija: Leban, Dajčman, Zlatkov, Vipotnik, Krašovic, Vukovic´, Flakus, Stupar, Sedej, Pečnik, Obreht. Igrali so še: Ciglar, Djelovci, Panič, Razpotnik.

Slovenija se je na zadnji tekmi Uefa razvojnega turnirja pomerila še z gostiteljico Srbijo. Obračun v Stari Pazovi je na tribune privabil okrog 300 gledalcev, ki so prvi zadetek na tekmi videli v 30. minuti, ko je slovenskega vratarja premagal Stevanović. Srbi so v drugem delu povišali prednost preko Veljovića, ki je natančno meril v 69. minuti, medtem ko je šest minut kasneje končni rezultat tekme postavil Vanja Panić.

Slovenska reprezentanca je tako Uefa razvojni turnir po treh tesnih obračunih sklenila na četrtem mestu z eno osvojeno točko. Prvo mesto je pripadlo Srbom, drugi so bili Čehi, tretji pa Norvežani.