11.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
V obrambi Triglava odslej dva Zeca

Obrambno vrsto kranjskega Triglava bosta v nadaljevanju prvenstva sestavljala kar dva Zeca. Mladi David Zec, ki je poleti postal prvi nogometaš rojen v letu 2000 s prvoligaškim nastopom, se bo lahko učil ob pomoči izkušenega Darka Zeca.

»Moje ambicije so, da kar najbolj pomagam klubu in s svojimi igrami ter po najboljših močeh pripomorem k uresničitvi klubskih ciljev. Menim, da trenutno stanje na lestvici ni pravi odraz, spremljal sem dosedanje dogajanje med prvoligaši in prepričan sem, da bi Triglav moral biti kakšno mesto višje in imeti nekaj točk več. Pomembno bo, da damo vse od sebe in se na koncu skupaj veselimo ob uresničitvi zastavljenih ciljev,« je po sklenitvi sodelovanja dejal 28-letni Ljubljančan.

Osrednji branilec je bil nazadnje član velenjskega Rudarja, dolga leta pa je branil domžalske barve. Zec se lahko pohvali z bogatimi prvoligaškimi izkušnjami, saj je v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral kar 189 srečanj.

[URADNO] Darko Zec, dobrodošel med Orli! "Moje ambicije so, da kar najbolj pomagam klubu in s svojimi igrami ter po najboljših močeh pripomorem k uresničitvi klubskih ciljev," meni @dddarko5. #ČasZaTriglav #BordoBeli

A post shared by NK Triglav (@nk_triglav) on

• 20.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija do zmage proti Triglavu
    Nogometaši Olimpije so v tekmi 13. kroga prve lige Telekom Slovenije premagali kranjski Triglav s 3:0 (0:0).
  • 18.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Triglav Kranj
    S petkovim dvobojem v Stožicah se pričenja druga tretjina letošnjega prvenstva. Vodilna Olimpija se bo na domači zelenici udarila s Triglavom, ki je minulo soboto le dočakal prvo zmago.
  • 14.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Triglav do prve zmage
    Nogometaši kranjskega Triglava so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško s 3:1 (2:1).
  • 12.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Triglav Kranj - Krško
    Kranjčani so po trenerski rošadi niz porazov prekinili v Ljudskem vrtu, gorenjsko zasedba pa bo v zadnjem krogu uvodne tretjine PLTS napadla še prvo zmago sezone. V goste prihajajo Krčani, ki so se s četro zmago vnovič prebili v zgornji dom prvenstva.
  • 30.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Triglav do velike točke v Ljudskem vrtu
    Nogometaši Maribora in kranjskega Triglava so se v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 29.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Maribor - Triglav Kranj
    Maribor po porazu v Sevilli in pred reprezentančnim premorom čaka še domača tekma s Triglavom. Kranjčani so po porazu z Ankarančani posegli po trenerski menjavi, Tončija Žlogarja pa je zamenjal njegov predhodnik Siniša Brkić.
  • 27.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Podlogar okrepil napad Triglava
    Po Celju so po trenerski rošadi potegnili tudi Kranjčani. Siniša Brkić je po petem zaporednem porazu zamenjal Tončija Žlogarja, Gorenjci pa se lahko z današnjim dnem pohvalijo tudi z novim napadalcem.
  • 25.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brkić zamenjal Žlogarja
    Tonči Žlogar ni več trener Triglava. Primorec, ki se je v orlovo gnezdo preselil poleti, pred pričetkom sezone, se je poslovil po seriji petih zaporednih porazov. Nekdanjega reprezentanta Slovenije je zamenjal njegov predhodnik Siniša Brkić.
  • 23.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Ankaran do prve zmage
    Nogometaši kranjskega Triglava so v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Ankaranu Hrvatinom z 1:3 (1:1).