13.06.2018 | 1. SŽNL
SPINS prvič tudi z enajsterico SŽNL

Po objavi najboljše enajsterice sezone SPINS XI 2017/2018 v 1. SNL in 2. SNL, je Sindikat profesionalnih igralcev nogometa Slovenije prvič v zgodovini sindikata obelodanil tudi imena enajstih najboljših nogometašic SŽNL.

Pri glasovanju je sodelovalo 112 nogometašic ženskega državnega prvenstva. »Članice SPINS so izbirale tiste posameznice med svojimi kolegicami, ki so v sezoni 2017/2018 prikazale najboljše predstave na igralnih površinah in s tem navduševale soigralke, nasprotnice in seveda navijače,« so zapisali pri sindikatu.

Med najboljšo enajsterico 1. SŽNL v sezoni 2017/2018 je kar pet nogometašic ŽNK Pomurje Beltinci, tri članice ŽNK Olimpija Ljubljana, dve igralki ŽNK Radomlje in predstavnica ŽNK Ankaran.

• 03.08.2017 | 1. SŽNL
    Opravljen žreb za SŽNL, Ženski pokal NZS in Ligo deklet U17
    V SŽNL bo nastopilo devet klubov, tekmovanje se prične 26. avgusta. V prvem krogu bo zavoljo kvalifikacij za ligo prvakinj prosta ljubljanska Olimpija, ki tudi brani naslov državnih prvakinj.
  • 28.05.2017 | 1. SŽNL
    ŽNK Olimpija Ljubljana po drami do naslova
    Ljubljančanke so na tekmi zadnjega 21. kroga s 3:2 slavile zmago proti ŽNK Teleing GMT Beltincem. Odločilen gol za zmago je v 94. minuti dosegla Jelena Čubrilo. Olimpija je zbrala 60 točk, Pomurke 57.
  • 17.10.2016 | 1. SŽNL
    Olimpija sama na vrhu
    Zmagovalca je z golom v 64. minuti odločila Natalija Golob. Krog gostujočih ekip sta z zmagama v Ankaranu in Ljubljani obeležila še ŽNK Rudar Škale in ŽNK Maribor.