Poraz Domžal in remi Rudarja

Prvoligaši nadaljujejo s pripravami na sezono 2018/19, sredo pa so za prvo preizkušnjo izkoristili Domžalčani in Velenjčani. Rumeni so izgubili z Vardarjem, knapi pa so remizirali z avstrijskim Bleiburgom.

Domžalčani so z golom Agima Ibraimija povedli v 19. minuti. Reprezentant Makedonije je izkoristil podajo Ibričića in s prefinjenim udarcem zadel za domžalsko vodstvo. Veselje rumenih, ki jih je v 21. minuti rešil okvir gola, je trajalo zgolj deset minut, po podaji Micevskega pa je bil z glavo natančen Iseni. Nadaljevanje prvega polčasa ni ponudilo novih priložnosti, Vardar pa je drugič zadel v 75. minuti. V polno je meril Vanja Marković.

Velenjčani, ki so, tako kot Domžalčani, danes dobili tekmece v kvalifikacijah UEFA Evropske lige, so se z Bleiburgom razšli z izidom 2:2. Marijan Pušnik je priložnost za igro namenil tudi številnim kadetom in mladincem, avstrijsko mrežo pa sta zatresla Kamara in Trifković.

DOMŽALE - VARDAR 2:1 (1:1)

Strelci: Ibraimi (19'); Iseni (29'), Marković (75')
Domžale: Milić, Klemenčič, Širok, Bizjak, Ibraimi, Morris, Ibričić, Melnjak, Urbančič, Gnezda Čerin, Husmani. Igrali so še: Mulalić, Guček, Celik, Radovanović, Žužek, Urh, Šipek, Nicholson, Gregorin, Azemović, Hebaj, Tubić.

RUDAR VELENJE - BLEIBURG 2:2

Strelca: Kamara, Trifković
Rudar Velenje: Malnar, Buljubašić, Verhovšek, Aliaj, Zupančič, Šantek, Melavc, Pljava, Mlakar, Dickson, Kamara. Igrali so še: Daničić, Ćoralić, Pušaver, Bolha, Tomašević, Muić, Pišek, Trifković, Tučić, Djair, Šimunac.

• 17.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžalčani slavili v Velenju
    Nogometaši Domžal so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Velenju premagali domači Rudar s 3:2 (1:0).
  • 15.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Domžale
    Rudar v zadnjo četrtino PLTS vstopa še brez zmage na svojem računu, v Šaleško dolino pa v sredo prihajajo Domžale. Rumeni se bodo na velenjski zelenici predstavili z novim trenerjem.
  • 01.12.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar poražen tudi v Domžalah
    Nogometaši Domžal so v 19. krogu Prve lige Telekom Slovenije doma premagali Rudar Velenje z 2:1 (1:0).
  • 28.11.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Domžale - Rudar
    Rudar je prvo polovico PLTS sklenil brez zmage. Knapi so praznih rok ostali tudi v Ljubljani, v nedeljo pa bodo izhod iz krize iskali ob Kamniški Bistrici. Kakšen sprejem bodo Rudarju pripravili Domžalčani?
  • 22.09.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžalčani uspešni v Velenju
    Nogometaši velenjskega Rudarja so v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Domžalam z 2:3 (0:3).
  • 20.09.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžalčani so pretekli konec tedna le prišli do prve prvenstvene zmage, knapi pa v dosedanjem delu sezone še niso slavili. Jim bo to uspelo v nedeljo?
  • 14.07.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžalčani le do točke
    Nogometaši Domžal in velenjskega Rudarja so se v 1. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 2:2 (1:1).
  • 12.07.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Zaključna tekma uvodnega kroga nove sezone Prve lige Telekom Slovenije bo odigrana ob Kamniški Bistrici. Domžale po evropski zmagi na Malti gostijo Rudar, ki želi nadaljevati uspešen niz iz pomladi.
  • 27.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar klonil proti Domžalam
    Nogometaši velenjskega Rudarja so v tekmi 29. kroga Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Domžalam z 1:2 (1:0).
  • 25.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Prvoligaši bodo april sklenili s tekmami 29. kroga, s katerim se pričenja peklenski spored PLTS. Uvodno dejanje bo odigrano v Šaleški dolini, Rudar gosti Domžale, ki se želijo utrditi na tretjem mestu.