12.03.2018 | U18
Konec marca prijateljska tekma s Švico

Slovenska reprezentanca do 18 let bo 21. marca ob 13.00 v Kidričevem odigrala prijateljsko tekmo s Švico. Zbora reprezentance, ki bo 19. marca v Nacionalnem nogometnem centru Brdo, se bo udeležilo 18 nogometašev.

Ti prihajajo iz sedmih različnih klubov, največ, kar pet jih bo zastopalo barve Maribora.

Seznam vabljenih igralcev:

Haris Kadrič (Bravo), Gal Schweiger (Bravo), Žan Trontelj (Bravo), Almin Kurtovič (Bravo), Dušan Stojinovič (Celje), Kristijan Sekulič (Celje), Dario Kolobarič (Domžale), Marsel Stare (Domžale), Anej Mrežar (Olimpija), Juš Štusej (Maribor), Žan Kolmanič (Maribor), Aljoša Matko (Maribor), Lovro Grajfoner (Maribor), Nino Žugelj (MARIBOR), David Zec (Triglav), Egzon Kryeziu (Triglav), Maj Rorič (Inter / ITA), Elian Demirovič (Inter / ITA)

Tekst: MKo

• 07.06.2018 | U18
    Mladinci uspešni v Srbiji
    Mladinska reprezentanca Slovenije do 18 let je dneve po koncu državnega prvenstva izkoristila še za zadnjo akcijo v sklopu sezone 2017/18. Izbranci selektorja Agrona Šalje so gostovali v Srbiji in domačo reprezentanco v Stari Pazovi ugnali s 4:3.
  • 28.05.2018 | U18
    Mladinci bodo gostovali v Srbiji
    V začetku junija reprezentančna akcija čaka tudi izbrano vrsto do 18 let. Varovanci selektorja Agrona Šalje bodo gostovali v Srbiji in v Stari Pazovi odigrali prijateljski tekmi z domačo reprezentanco.
  • 19.04.2018 | U18
    Slovenci maščevali torkov poraz
    Slovenska reprezentanca do 18 let je v Gornji Radgoni dobila drugo prijateljsko tekmo s Slovaki in maščevala torkov poraz. Slovaško mrežo je v 17. in 50. minuti zatresel Haris Kadrić.
  • 17.04.2018 | U18
    Slovaki dobili prvi obračun v Gornji Radgoni
    Gornja Radgona je popoldne gostila prvi prijateljski obračun mladih Slovencev in Slovakov. Dvoboj reprezentanc do 18 let je po dveh zadetkih v drugem polčasu pripadel gostom, ki so slovensko mrežo zatresli v 72. in 86. minuti, Slovenci pa so vmes enajstmetrovko poslali v okvir slovaškega gola.
  • 09.04.2018 | U18
    V Gornji Radgoni dvakrat s Slovaško
    Slovenska reprezentanca do 18 let bo v Gornji Radgoni odigrala dve prijateljski tekmi z izbrano vrsto Slovaške. Prva prijateljska tekma bo 17. aprila ob 17.00, druga pa dva dni kasneje ob 12.00.
  • 21.03.2018 | U18
    V Mariboru ugnali Švico
    Mladinska reprezentanca do 18 let je v Mariboru, na igrišču Ljudskega vrta z umetno travnato površino, dobila prijateljski dvoboj s Švico. Za zmago Slovencev sta zadela Aljoša Matko in Haris Kadrić.
  • 09.08.2017 | U18
    V Ajdovščini remi z Italijo
    Slovenska reprezentanca do 18 let je v Ajdovščini odigrala prijateljsko tekmo z izbrano vrsto Italije, ki se je končala z rezultatom 3:3 (2:2).
  • 01.08.2017 | U18
    V Ajdovščini z Italijo
    Slovenska nogometna reprezentanca do 18 let bo 9. avgusta ob 17.30 odigrala prijateljsko tekmo z izbrano vrsto Italije, ki jo boste lahko spremljali tudi v spletnem prenosu na spletni strani NZS.si.
  • 08.06.2017 | U18
    Remi z igralcem manj
    Slovenska reprezentanca do 18 let se je na prijateljski tekmi s Češko razšla z rezultatom 1:1. Edini zadetek za Slovenijo je dosegel Žan Celar.