19.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 29. kroga po izboru obiskovalcev

REZERVNA KLOP:

ALJAŽ IVAČIČ (7,8), ROBERT PUŠAVER (7,8), MARKO NUNIĆ (7,7), MILIVOJE NOVAKOVIĆ (7,3)

Najboljšo enajsterico tvorijo nogometaši, ki so s strani obiskovalcev prejeli najvišjo povprečno oceno glede na igralno pozicijo. V primeru enake ocene smo upoštevali tisto, ki je prejela več glasov obiskovalcev. Rezervno klop tvori drugi najbolje ocenjeni vratar in trije najbolje ocenjeni igralci, ki tudi dejansko niso začeli tekme v udarni enajsterici. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.

Tekst: NZS

• 21.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Minimalna zmaga Maribora
    Nogometaši Maribora so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Ankaran Hrvatine z 1:0 (1:0).
    Domžalčani zmagali v Novi Gorici
    Nogometaši Gorice so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Domžalam z 1:3 (1:1).
    Aluminij zmagal v Celju
    Nogometaši Celja so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Aluminiju iz Kidričevega z 1:2 (1:0).
  • 20.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija do zmage proti Triglavu
    Nogometaši Olimpije so v tekmi 13. kroga prve lige Telekom Slovenije premagali kranjski Triglav s 3:0 (0:0).
  • 19.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Rudar Velenje
    Uvodni krog druge tretjine Prve lige Telekom Slovenije bo sklenjen z nedeljsko tekmo v Posavju. Krčani se bodo na domačem Gubcu udarili z Velenjčani, tekmeca pa bosta iskala vrnitev v zmagovalne tirnice.
    Pred tekmo: Maribor - Ankaran Hrvatini
    Mariborčani bodo po visokem porazu z Liverpoolom rane celili v spopadu z Ankaran Hrvatini, ki so se vnovič znašli na repu razpredelnice. Bodo Štajerci pred svojimi navijači potrdili vlogo favorita?
    Pred tekmo: Gorica - Domžale
    Goričani in Domžalčani so v zadnjih sezonah tekmeci za evropske vozovnice, po uvodni tretjini letošnjega prvenstva pa bolje kaže tokratnim gostiteljem, lahko Srebrničeva četa poveča naskok pred rumenimi?
    Kirm po osmih letih spet v rumenem
    Andraž Kirm se vrača v staro gnezdo, saj si bo po osmih letih vnovič nadel dres domžalskega kluba, iz vrst katerega se je leta 2009 podal na tuje. Bivši reprezentant je z Domžalčani sklenil dogovor do konca letošnje sezone.
    Pred tekmo: Celje - Aluminij
    Celje je v Novi Gorici izgubilo prvič po menjavi trenerja, a se je Dušan Kosič z varovanci veselil visoke pokalne zmage nad Muro. Kidričani so v pokalnem obračunu s Krko iztržili remi, kdo pa bo boljši v ligaškem dvoboju?
  • 18.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Triglav Kranj
    S petkovim dvobojem v Stožicah se pričenja druga tretjina letošnjega prvenstva. Vodilna Olimpija se bo na domači zelenici udarila s Triglavom, ki je minulo soboto le dočakal prvo zmago.