print header
print

1. SLOVENSKA KADETSKA LIGA 12/13

Maribor : Krka 3:1 (2:1)

Datum: 17.3.2013 ob 15.00
Kraj: Maribor - Ljudski vrt-umetna trava
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Hajdić Osman (Ajdovščina)
  • 1. pomočnik: Orešek Aljaž (Tolmin)
  • 2. pomočnik: Jug Tadej (Tolmin)
  • Delegat: Fartelj Janez (Moravske Toplice)
Gledalcev: 70

Maribor

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Prineg Damjan 9.5.1996 68807
4 Šoštarič Karič Sven 7.3.1998 69784
6 Mulalić Almir 7.2.1996 68805
2 Kurnik Gregor 29.1.1996 78070
15 Hajrić Anel 4.3.1996 77555
10 Kušnik Miha 25.1.1996 60304
5 Rober Nejc 9.8.1996 72198
18 Bjedov Kobe Vid 31.3.1997 66707
21 Flis Žan 30.7.1997 72642
7 Lorbek Nik 17.4.1996 68804
17 Štraus Deni 20.4.1996 68811

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
14 Kolar Tim 27.10.1997 72730
16 Florjanc Žan 27.11.1997 67473
19 Leskovar Matic 19.4.1997 71029
9 Ploj Alen 18.1.1996 66530
13 Polanc Timotej 20.7.1997 59459

Strelci

Priimek in ime Minuta
15 - Hajrić Anel 8'
15 - Hajrić Anel 31'
7 - Lorbek Nik 71'

Opominjani

Priimek in ime Minuta

Menjave

Priimek in ime   Minuta
18 - Bjedov Kobe Vid 14 - Kolar Tim 41'
10 - Kušnik Miha 19 - Leskovar Matic 62'
2 - Kurnik Gregor 9 - Ploj Alen 79'
 

Krka

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Kruljac Tim 8.6.1996 85892
2 Derenda Matevž 30.3.1996 65330
3 Fišter Matej 9.3.1996 67712
4 Džemič Edin 5.2.1996 72500
5 Hudopisk Luka 15.8.1996 71379
6 Gruden Denis 3.2.1997 68567
7 Mandelj Borut 19.3.1997 78322
8 Kramarič Martin 14.11.1997 72505
19 Jelovšek Marko 22.4.1996 74196
10 Končar Grega 21.1.1996 70440
11 Šunjerga Dino 15.1.1996 65679

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
15 Medle Blaž 20.1.1997 83133
13 Djolević Tim 20.5.1996 75211
14 Starašinič Gregor 12.3.1996 70531
16 Škrinjar Peter 6.1.1997 71018
18 Smrekar Žan 21.1.1996 67731

Strelci

Priimek in ime Minuta
19 - Jelovšek Marko 22'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
3 - Fišter Matej 79'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
6 - Gruden Denis 13 - Djolević Tim 62'
10 - Končar Grega 14 - Starašinič Gregor 69'
2 - Derenda Matevž 15 - Medle Blaž 73'
11 - Šunjerga Dino 16 - Škrinjar Peter 77'
19 - Jelovšek Marko 18 - Smrekar Žan 77'
 

Vse tekme 18. kroga

Domači Gosti Rezultat
IB Interblock Domžale 0:2(0:0)
Mura 05 Jadran Dekani 0:2(0:1)
Šampion Rudar Velenje 1:1(1:1)
Maribor Krka 3:1(2:1)
Koper Aluminij 2:1(1:1)
HIT Gorica Celje 1:2(1:2)
Olimpija Ljubljana Bravo Publikum 0:1(0:1)
Nissan Ferk Jarenina NOGA Triglav 1:2(1:1)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri