print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Celje : Rudar Velenje 1:3 (0:0)

Datum: 30.10.2013 ob 16.30
Kraj: Celje - Arena Petrol
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Čeferin Darko (Kranj)
  • 1. pomočnik: Žunič Matej (Kranj)
  • 2. pomočnik: Švarc Dejan (Ivančna Gorica)
  • Četrti sodnik: Žnidaršič Andrej (Kranj)
  • Delegat: Roglič Leopold (Kisovec)
Gledalcev: 250

Celje

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Kotnik Matic 23.7.1990 52343
16 Korošec Miha 11.8.1991 54991
24 Žitko Matic 21.2.1990 46642
6 Centrih Matej 5.9.1988 42483
18 Gobec Sebastjan 6.12.1979 13272
20 Kolman Nejc 26.2.1989 41544
8 Jugović Igor 23.1.1989 105727
28 Zajc Miha 1.7.1994 69795
7 Verbič Benjamin 27.11.1993 52617
9 Bajde Gregor 29.4.1994 53183
29 Žurej Andraž 17.5.1993 72065

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Mujčinović Amel 20.11.1973 31356
30 Vidmajer Tadej 10.3.1992 53615
5 Krajcer Marko 6.6.1985 23617
4 Vrhovec Blaž 20.2.1992 53653
11 Vicente William Franklin 12.6.1989 96741
99 Čadikovski Dragan 13.1.1982 51511
15 Jovanović Ivan 22.5.1991 105734

Strelci

Priimek in ime Minuta
28 - Zajc Miha 56'

Opominjani

Priimek in ime Minuta

Menjave

Priimek in ime   Minuta
18 - Gobec Sebastjan 30 - Vidmajer Tadej 63'
28 - Zajc Miha 15 - Jovanović Ivan 75'
 

Rudar Velenje

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
22 Rozman Matjaž 3.1.1987 31414
3 Jeseničnik Aleš 28.6.1984 26825
2 Bubalović Christian 9.8.1991 103900
29 Knezović Ivan 25.9.1982 69992
19 Jahić Senad 13.5.1987 37632
5 Stjepanović Nemanja 7.2.1984 103903
6 Rošer Uroš 27.6.1986 40796
7 Firer Ivan 19.11.1984 26973
15 Rotman Rajko 19.3.1989 45964
21 Bratanović Elvis 21.8.1992 52973
17 Podlogar Matej 23.2.1991 56281

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
13 Radan Matej 13.5.1990 44688
27 Dedič Rusmin 11.9.1982 26822
28 Radujko Dalibor 17.6.1985 41113
23 Klinar Denis 21.2.1992 53315
20 Kašnik David 16.1.1987 41714
8 Krefl Aljaž 20.2.1994 55974
10 Črnčič Leon 2.3.1990 42726

Strelci

Priimek in ime Minuta
17 - Podlogar Matej 71'
15 - Rotman Rajko 75'
28 - Radujko Dalibor 89'

Opominjani

Priimek in ime Minuta

Menjave

Priimek in ime   Minuta
29 - Knezović Ivan 27 - Dedič Rusmin 54'
19 - Jahić Senad 20 - Kašnik David 61'
7 - Firer Ivan 28 - Radujko Dalibor 80'
 

Vse tekme 4. kroga

Domači Gosti Rezultat
Gorica Aluminij 3:1(3:1)
Celje Rudar Velenje 1:3(0:0)
Domžale Olimpija Ljubljana 1:0(0:0)
Maribor Šenčur 1:1(1:0)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri