print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Šenčur : Farmtech Veržej 2:1 (1:1)

Datum: 18.9.2013 ob 17.00
Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Glažar Roman (Hajdina)
  • 1. pomočnik: Bezjak Janez (Gorišnica)
  • 2. pomočnik: Skok Aleš (Kidričevo)
  • Delegat: Siter Miro (Velenje)
Gledalcev: 150

Šenčur

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Hočevar Matic 2.11.1995 58576
2 Levstek Nejc 7.2.1990 51052
17 Košnik Domen 9.2.1993 53106
4 Kern Dejan 5.2.1989 37068
5 Ajdovec Jure 28.5.1987 30209
6 Jerković David 3.5.1990 51054
7 Beganović Elvis 16.9.1992 57641
8 Kotnik Albin 2.3.1987 30213
9 Dolžan Rok 21.9.1985 26740
10 Pavlin Luka 16.10.1988 33227
18 Nunić Marko 16.3.1993 64034

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
13 Markič Luka 17.5.1994 54008
14 Frantar Primož 27.4.1990 49250
15 Enow Juvette Tabot 8.6.1989 86190
16 Kokalj Samo 14.2.1994 53348
3 Bitenc Nejc Martin 24.3.1994 59083
11 Lukanc David 2.9.1993 49128

Strelci

Priimek in ime Minuta
8 - Kotnik Albin 32'
10 - Pavlin Luka 89'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
7 - Beganović Elvis 80'

Neuspešni izvajalci 11m

Priimek in ime Minuta
8 - Kotnik Albin 14'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
17 - Košnik Domen 16 - Kokalj Samo 70'
2 - Levstek Nejc 15 - Enow Juvette Tabot 79'
7 - Beganović Elvis 11 - Lukanc David 90'
 

Farmtech Veržej

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Duh Matej 14.9.1993 53453
13 Živko Žiga 21.7.1995 61164
3 Polajžer Tjaž 16.10.1992 48641
6 Pelcl Jernej 21.1.1991 54288
10 Trstenjak Jernej 30.5.1993 54524
5 Hodnik Tomaž 4.5.1988 51215
11 Vinkovič Matej 7.9.1990 48833
15 Sečko Žiga 26.8.1992 45596
8 Karnet Marko 22.8.1988 70425
18 Kavaš Žan 8.4.1992 44636
9 Vinkovič David 5.7.1989 56651

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Andrejč Matej 9.4.1993 60045
23 Slana Niki 25.2.1994 53426
7 Mauko Mitja 21.7.1992 50867
21 Domjan Nejc 30.12.1986 35931

Strelci

Priimek in ime Minuta
9 - Vinkovič David 40'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
11 - Vinkovič Matej 42'
5 - Hodnik Tomaž 58'
10 - Trstenjak Jernej 63'
23 - Slana Niki 67'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
15 - Sečko Žiga 23 - Slana Niki 63'
8 - Karnet Marko 7 - Mauko Mitja 70'
9 - Vinkovič David 21 - Domjan Nejc 80'
 

Vse tekme 2. kroga

Domači Gosti Rezultat
Rudar Velenje Krka 4:0(1:0)
Šmartno 1928 Aluminij 1:2(1:2)
Celje Zavrč 4:0(3:0)
Drava Ptuj Domžale 0:4(0:3)
AH Mas Tech Olimpija Ljubljana 0:5(0:1)
Šenčur Farmtech Veržej 2:1(1:1)
Koroška Dravograd Gorica 0:4(0:3)
Kalcer Radomlje Maribor 1:4(0:1)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri