print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

AH Mas Tech : Olimpija Ljubljana 0:5 (0:1)

Datum: 18.9.2013 ob 16.00
Kraj: Ankaran - ŠRC Katerina
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Žnidaršič Andrej (Kranj)
  • 1. pomočnik: Bensa Uroš (Kojsko)
  • 2. pomočnik: Kopač Borut (Idrija)
  • Delegat: Bole Stojan (Sežana)
Gledalcev: 200

AH Mas Tech

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Paal Matej 3.8.1982 23414
4 Klun Simon 23.12.1989 52929
5 Vidaković Dražen 11.12.1991 60663
7 Kolarič Dean 26.5.1982 18208
9 Vodeb Tim 24.4.1990 47460
13 Pahor Jan 10.6.1986 44451
20 Grižonič Marko 1.12.1982 19789
22 Valenčič Matej 23.4.1982 18633
26 Ousman S.m. Koli 18.10.1988 96860
27 Šahinović Elvis 15.1.1984 27623
28 Mihalič Tadej 14.11.1989 51406

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
16 Koprivec Alen 19.4.1993 60464
11 Pepelko Boštjan 11.12.1985 41119
12 Božič Mark 10.10.1988 51452
15 Gomboc Filip 9.2.1993 59637
18 Šestić Saša 10.10.1982 16006
19 Rudonja Roy 26.2.1995 62544
23 Stipaničev Ivo 22.8.1989 51409

Strelci

Priimek in ime Minuta

Opominjani

Priimek in ime Minuta
26 - Ousman S.m. Koli 15'
4 - Klun Simon 48'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
26 - Ousman S.m. Koli 23 - Stipaničev Ivo 27'
22 - Valenčič Matej 12 - Božič Mark 53'
9 - Vodeb Tim 19 - Rudonja Roy 69'
 

Olimpija Ljubljana

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
30 Džafić Elvis 19.12.1990 45787
4 Eteme Mbatama Gabriel Junior 21.11.1992 105756
8 Trifković Damjan 22.7.1987 37641
10 Šporar Andraž 27.2.1994 57368
13 Anđelković Milan 1.9.1981 17675
15 Vukćević Marko 7.6.1993 106056
18 Nikezić Nikola 13.6.1981 69905
21 Omladič Nik 21.8.1989 40667
25 Bagarić Davor 8.9.1985 98047
29 Baskera Rok 26.5.1993 56152
32 Mitrović Nemanja 15.10.1992 47814

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
22 Ivačič Aljaž 29.12.1993 59324
6 Zarifović Aris 2.6.1988 46573
5 Jović Boban 25.6.1991 52976
11 Valenčič Filip 7.1.1992 52547
14 Zorc Anže 6.2.1994 58598
17 Fink Matic 27.2.1990 41894
23 Kapun Nik 9.1.1994 60073

Strelci

Priimek in ime Minuta
18 - Nikezić Nikola 22'
10 - Šporar Andraž 65'
18 - Nikezić Nikola 73'
10 - Šporar Andraž 78'
15 - Vukćević Marko 84'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
18 - Nikezić Nikola 37'
29 - Baskera Rok 44'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
13 - Anđelković Milan 6 - Zarifović Aris 62'
4 - Eteme Mbatama Gabriel Junior 23 - Kapun Nik 73'
18 - Nikezić Nikola 11 - Valenčič Filip 78'
 

Vse tekme 2. kroga

Domači Gosti Rezultat
Rudar Velenje Krka 4:0(1:0)
Šmartno 1928 Aluminij 1:2(1:2)
Celje Zavrč 4:0(3:0)
Drava Ptuj Domžale 0:4(0:3)
AH Mas Tech Olimpija Ljubljana 0:5(0:1)
Šenčur Farmtech Veržej 2:1(1:1)
Koroška Dravograd Gorica 0:4(0:3)
Kalcer Radomlje Maribor 1:4(0:1)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri