print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Drava Ptuj : Domžale 0:4 (0:3)

Datum: 18.9.2013 ob 16.00
Kraj: Ptuj - Mestni Stadion Ptuj
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Bukovec Miran (Lendava - Lendva)
  • 1. pomočnik: Koren Jožef (Turnišče)
  • 2. pomočnik: Horvat Robert mlajši (Lendava - Lendva)
  • Delegat: Krajnc Štefan (Maribor)
Gledalcev: 300

Drava Ptuj

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Ajlec Aleš 27.6.1988 36011
5 Krajnc Denis 19.7.1978 10842
21 Rumež Matej 27.3.1985 32161
13 Kirič Luka 23.12.1994 55773
16 Frangež Boštjan 23.4.1981 40671
19 Krajnc Dan 13.6.1991 51984
8 Ljubec Daniel 19.8.1992 48944
22 Zagoršek Damir 4.9.1988 41003
10 Kajtazi Naser 19.11.1992 53033
2 Drožđek Zvonimir 30.9.1992 106068
9 Arsič Jure 14.11.1981 20146

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Musič Aljaž 3.1.1994 59152
14 Topolinjak Denis 8.9.1981 24339
18 Nikollaj Robert 20.8.1980 90169
15 Goričan Matija 11.5.1993 52431
20 Furek Gregor 25.3.1988 44419
7 Kočar Lučo 30.6.1994 55350
11 Antolič Damjan 23.11.1988 45340

Strelci

Priimek in ime Minuta

Opominjani

Priimek in ime Minuta
8 - Ljubec Daniel 20'
21 - Rumež Matej 64'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
9 - Arsič Jure 20 - Furek Gregor 46'
8 - Ljubec Daniel 11 - Antolič Damjan 46'
19 - Krajnc Dan 14 - Topolinjak Denis 60'
 

Domžale

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
41 Vidmar Nejc 31.3.1989 55144
2 Skubic Nejc 13.6.1989 43948
5 Zec Darko 21.2.1989 34201
7 Požeg Vancaš Rudi 15.3.1994 56312
10 Vuk Slobodan 15.9.1989 40509
23 Parker Joshua Kevin Stanley 1.12.1990 105731
37 Majer Žan 25.7.1992 49736
64 Janža Erik 21.6.1993 62881
88 Korun Uroš 25.5.1987 32132
90 Husmani Zeni 28.11.1990 103905
92 Kous Žiga 27.10.1992 51202

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Balažič Izidor 13.5.1991 61691
4 Ljubović Denis 20.3.1988 105733
9 Vuk Goran 11.10.1987 40508
11 Mijić Miloš 1.11.1989 105732
16 Jelar Anže 18.8.1991 44577
29 Balkovec Jure 9.9.1994 60264
99 Banović Igor 12.5.1987 105739

Strelci

Priimek in ime Minuta
10 - Vuk Slobodan 2'
23 - Parker Joshua Kevin Stanley 15'
92 - Kous Žiga 45'
10 - Vuk Slobodan 55'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
7 - Požeg Vancaš Rudi 80'
90 - Husmani Zeni 91'

Neuspešni izvajalci 11m

Priimek in ime Minuta
10 - Vuk Slobodan 10'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
37 - Majer Žan 29 - Balkovec Jure 55'
5 - Zec Darko 4 - Ljubović Denis 62'
10 - Vuk Slobodan 9 - Vuk Goran 73'
 

Vse tekme 2. kroga

Domači Gosti Rezultat
Koroška Dravograd Gorica 0:4(0:3)
Rudar Velenje Krka 4:0(1:0)
Šmartno 1928 Aluminij 1:2(1:2)
Celje Zavrč 4:0(3:0)
Drava Ptuj Domžale 0:4(0:3)
AH Mas Tech Olimpija Ljubljana 0:5(0:1)
Šenčur Farmtech Veržej 2:1(1:1)
Kalcer Radomlje Maribor 1:4(0:1)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri