print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Šmartno 1928 : Aluminij 1:2 (1:2)

Datum: 18.9.2013 ob 16.00
Kraj: Šmartno ob Paki - ŠD Šmartno ob Paki
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Mertik Bojan (Odranci)
  • 1. pomočnik: Vukan Robert (Apače)
  • 2. pomočnik: Smej Simon (Fokovci)
  • Delegat: Bohinc Matjaž (Poljane nad Škofjo L)
Gledalcev: 120

Šmartno 1928

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
20 Pusovnik Tadej 26.9.1986 33790
2 Mrevlje Žiga 21.8.1991 48387
3 Zamernik Gregor 7.2.1992 56748
4 Hočevar Alan 3.9.1992 48308
5 Kompan Tilen 2.7.1989 48380
6 Sinanović Osman 5.10.1994 82061
7 Kolenc Matej 25.3.1984 19093
8 Lenošek Matevž 17.2.1991 51938
9 Čirić Denis 5.8.1992 57221
10 Omerovič Aldin 15.1.1994 57227
11 Bizjak Lovro 12.11.1993 55961

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Jesenek Peter 9.1.1993 54725
13 Matić Renato 22.10.1987 59182
14 Jelen Sebastjan 27.9.1987 49565
15 Trop Matjaž 21.5.1994 60554
16 Močivnik Iztok 22.1.1992 56437
17 Vindiš Marcel 5.6.1992 41788
18 Podbrežnik Dejan 3.8.1983 25720

Strelci

Priimek in ime Minuta
7 - Kolenc Matej 35'

Opominjani

Priimek in ime Minuta

Menjave

Priimek in ime   Minuta
9 - Čirić Denis 18 - Podbrežnik Dejan 27'
11 - Bizjak Lovro 16 - Močivnik Iztok 46'
7 - Kolenc Matej 15 - Trop Matjaž 46'
 

Aluminij

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Lipovac Kristian 3.12.1989 44698
5 Lonzarić David 20.2.1992 50629
20 Rešek Mitja 15.1.1991 40309
15 Horvat Leon 29.8.1986 34462
26 Vaš Arpad 31.7.1989 35236
4 Bingo Klemen 23.5.1980 6665
10 Bloudek Sandro 16.2.1986 36372
18 Medved Aljaž 5.10.1987 53678
7 Kurež Robert 20.7.1991 44695
17 Drevenšek Marko 10.9.1987 32694
21 Jovanović Rade 8.1.1991 52508

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Murko Tomaž 7.2.1979 10922
32 Grezda Eros 15.4.1995 106007
3 Topolovec Denis 11.9.1983 17326
28 Kovačević Mitja 12.4.1991 55951
11 Osmanaj Liridon 4.1.1992 50189
8 Petek Timotej 2.5.1992 45246
6 Pečovnik Nejc 6.3.1992 46968

Strelci

Priimek in ime Minuta
26 - Vaš Arpad 4'
4 - Bingo Klemen 26'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
32 - Grezda Eros 91'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
21 - Jovanović Rade 11 - Osmanaj Liridon 57'
15 - Horvat Leon 6 - Pečovnik Nejc 73'
7 - Kurež Robert 32 - Grezda Eros 85'
 

Vse tekme 2. kroga

Domači Gosti Rezultat
AH Mas Tech Olimpija Ljubljana 0:5(0:1)
Šenčur Farmtech Veržej 2:1(1:1)
Koroška Dravograd Gorica 0:4(0:3)
Rudar Velenje Krka 4:0(1:0)
Šmartno 1928 Aluminij 1:2(1:2)
Celje Zavrč 4:0(3:0)
Drava Ptuj Domžale 0:4(0:3)
Kalcer Radomlje Maribor 1:4(0:1)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri