print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Bled Hirter : Zavrč 0:8 (0:2)

Datum: 21.8.2013 ob 16.00
Kraj: Bled - Športni park Bledec
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Balažič Dejan (Ljubljana)
  • 1. pomočnik: Pištolac Elvis (Dekani)
  • 2. pomočnik: Habibović Adis (Izola - Isola)
  • Delegat: Šturm Emil (Kranj)
Gledalcev: 200

Bled Hirter

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Tadić Anto 19.11.1986 40963
5 Gaberšček Boštjan 4.2.1988 34544
6 Krstevski Saško 14.11.1994 71703
9 Kazić Zemir 31.7.1984 36307
10 Čamdžić Ermin 3.2.1982 15962
13 Varl Vojko 24.11.1986 72659
15 Ekić Sejad 1.9.1973 72656
18 Ivanović Simon 8.5.1990 44594
21 Gantar Uroš 6.8.1980 70219
22 Beširević Denis 31.12.1994 71523
7 Trelc Janez 12.7.1993 87754

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
4 Likar Florijan 30.6.1994 85300
8 Vovk Jure 24.4.1991 43815
11 Ličina Almir 18.9.1991 57721
12 Musić Ahmed 21.7.1984 30221
16 Janša Luka 10.6.1993 104045
19 Kazić Amir 12.4.1988 40259

Strelci

Priimek in ime Minuta

Opominjani

Priimek in ime Minuta

Menjave

Priimek in ime   Minuta
9 - Kazić Zemir 11 - Ličina Almir 46'
7 - Trelc Janez 19 - Kazić Amir 59'
18 - Ivanović Simon 8 - Vovk Jure 63'
 

Zavrč

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
21 Bešenić Luka 12.7.1987 105741
9 Kouter Nino 19.12.1993 54162
5 Roškar Marko 21.10.1992 52434
15 Kurbus Dejan 16.1.1993 48864
2 Kokol Miha 23.11.1989 50284
19 Dugolin Andrej 19.9.1986 32154
25 Brlečić Mario 10.1.1989 105743
24 Sreš Leon 27.4.1992 49651
7 Buzeti Rok 10.2.1988 37514
23 Fuček Josip 26.2.1985 105740
18 Kresinger Dino 20.3.1982 105978

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Fink Gregor 3.7.1984 27405
11 Čeh Sandi 6.4.1983 28270
6 Murko Peter 3.5.1984 19969
8 Šafarić Nikola 11.3.1981 105744
16 Lešnik Tilen 3.5.1996 71303
20 Golubar Josip 4.3.1985 103987
22 Matjašič Jure 31.5.1992 54639

Strelci

Priimek in ime Minuta
19 - Dugolin Andrej 2'
18 - Kresinger Dino 41'
18 - Kresinger Dino 50'
18 - Kresinger Dino 62'
23 - Fuček Josip 71'
18 - Kresinger Dino 80'
2 - Kokol Miha 88'
23 - Fuček Josip 91' (11m)

Opominjani

Priimek in ime Minuta

Menjave

Priimek in ime   Minuta
7 - Buzeti Rok 11 - Čeh Sandi 63'
19 - Dugolin Andrej 8 - Šafarić Nikola 74'
9 - Kouter Nino 16 - Lešnik Tilen 79'
 

Vse tekme 1. kroga

Domači Gosti Rezultat
Slatina Gorica 0:2(0:0)
Koroška Dravograd Tolmin 2:1(2:1)
Brda AH Mas Tech 1:2(0:0)
Krka Luka Koper 3:0(2:0)
S. Rojko Dobrovce Rudar Velenje 0:9(0:3)
Turnišče Aluminij 0:7(0:4)
Farmtech Veržej Triglav Kranj 4:2(2:1)
Bled Hirter Zavrč 0:8(0:2)
Odranci Šmartno 1928 0:2(0:0)
Dravinja Kostroj Kalcer Radomlje 1:3(0:3)
Jadran Dekani Šenčur 2:3(1:2)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri