print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Turnišče : Aluminij 0:7 (0:4)

Datum: 21.8.2013 ob 16.00
Kraj: Turnišče - Turnišče
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Mežnar Tadej (Maribor)
  • 1. pomočnik: Friš Tadej (Sladki Vrh)
  • 2. pomočnik: Karmel Vidko (Maribor)
  • Delegat: Kovačič Alojz (Maribor)
Gledalcev: 150

Turnišče

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
25 Lebar Damjan 22.12.1992 50076
22 Koren Aleksander 4.5.1992 55559
4 Recek Sašo 11.8.1993 58296
6 Žalik Matjaž 30.11.1991 54688
8 Horvat Aleksander 20.3.1992 55924
2 Nagy Dániel 5.11.1989 105992
7 Balla Ádám 30.3.1989 96876
21 Takács Gergő 4.2.1994 105993
3 Jakšič Michael 4.8.1994 59226
17 Rozman Marlon 30.3.1995 78058
13 Horvat Tomaž 7.3.1989 38342

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
9 Koznicov David 12.1.1993 59625
1 Škafar Benjamin 31.7.1991 74135
15 Zelko Aleš 22.9.1988 42690
18 Tivadar Dejan 15.9.1985 43872
11 Koren Aleš 21.4.1995 65092
16 Kelenc Denis 9.10.1990 60155

Strelci

Priimek in ime Minuta

Opominjani

Priimek in ime Minuta

Menjave

Priimek in ime   Minuta
17 - Rozman Marlon 11 - Koren Aleš 32'
6 - Žalik Matjaž 9 - Koznicov David 46'
13 - Horvat Tomaž 18 - Tivadar Dejan 75'
 

Aluminij

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Lipovac Kristian 3.12.1989 44698
3 Topolovec Denis 11.9.1983 17326
7 Kurež Robert 20.7.1991 44695
8 Petek Timotej 2.5.1992 45246
10 Bloudek Sandro 16.2.1986 36372
15 Horvat Leon 29.8.1986 34462
16 Rešek Denis 1.11.1990 40310
6 Pečovnik Nejc 6.3.1992 46968
26 Vaš Arpad 31.7.1989 35236
5 Lonzarić David 20.2.1992 50629
28 Kovačević Mitja 12.4.1991 55951

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Murko Tomaž 7.2.1979 10922
20 Rešek Mitja 15.1.1991 40309
21 Jovanović Rade 8.1.1991 52508
17 Drevenšek Marko 10.9.1987 32694
4 Bingo Klemen 23.5.1980 6665
19 Letonja Rok 27.1.1983 30361
9 Vrbanec Matic 28.10.1996 63933

Strelci

Priimek in ime Minuta
7 - Kurež Robert 6'
7 - Kurež Robert 13'
10 - Bloudek Sandro 26'
15 - Horvat Leon 34'
5 - Lonzarić David 49'
7 - Kurež Robert 58'
6 - Pečovnik Nejc 65'

Opominjani

Priimek in ime Minuta

Menjave

Priimek in ime   Minuta
15 - Horvat Leon 19 - Letonja Rok 46'
8 - Petek Timotej 9 - Vrbanec Matic 46'
7 - Kurež Robert 21 - Jovanović Rade 70'
 

Vse tekme 1. kroga

Domači Gosti Rezultat
Slatina Gorica 0:2(0:0)
Krka Luka Koper 3:0(2:0)
S. Rojko Dobrovce Rudar Velenje 0:9(0:3)
Turnišče Aluminij 0:7(0:4)
Farmtech Veržej Triglav Kranj 4:2(2:1)
Bled Hirter Zavrč 0:8(0:2)
Odranci Šmartno 1928 0:2(0:0)
Dravinja Kostroj Kalcer Radomlje 1:3(0:3)
Jadran Dekani Šenčur 2:3(1:2)
Koroška Dravograd Tolmin 2:1(2:1)
Brda AH Mas Tech 1:2(0:0)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri