print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Krka : Luka Koper 3:0 (2:0)

Datum: 21.8.2013 ob 16.00
Kraj: Novo mesto - Portoval Novo mesto
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Čeferin Darko (Kranj)
  • 1. pomočnik: Ajdovec Rafael (Kranj)
  • 2. pomočnik: Prelog Gorazd (Preddvor)
  • Delegat: Lazicani Bajram (Ljubljana - Črnuče)
Gledalcev: 250

Krka

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
31 Obradovič Matko 11.5.1991 92143
4 Radulović Miroslav 6.9.1984 25095
3 Grabus Suvad 14.12.1981 51633
21 Cvijanović Miroslav 14.5.1985 28702
5 Vučkić Alen 1.2.1990 47539
6 Volarič Luka 13.1.1991 56980
20 Mbognou Thierry Alain 30.11.1992 105757
17 Dežmar Danijel 31.3.1988 41906
9 Košnik Anže 10.7.1991 49590
7 Krcić Amer 23.5.1989 48121
8 Marošević Josip 13.7.1987 105745

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
13 Božjak Domen 14.6.1989 47549
10 Mojstrovič Denis 17.10.1986 47809
19 Kramar Urban 3.10.1990 51719
11 Ihbeisheh Jaka 29.8.1986 40774
27 Bešić Adnan 28.3.1991 46128
14 Novosel Andrija 12.8.1993 58451
33 Gojković Nebojša 22.5.1994 103888

Strelci

Priimek in ime Minuta
8 - Marošević Josip 5'
9 - Košnik Anže 13'
8 - Marošević Josip 77'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
5 - Vučkić Alen 39'
3 - Grabus Suvad 56'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
7 - Krcić Amer 14 - Novosel Andrija 71'
6 - Volarič Luka 27 - Bešić Adnan 77'
4 - Radulović Miroslav 10 - Mojstrovič Denis 78'
 

Luka Koper

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Hasić Ermin 19.5.1975 6819
4 Šme Denis 22.3.1994 60908
7 Guberac Ivica 5.7.1988 47098
11 Ivetić Perica 28.11.1986 81598
16 Halilović Denis 2.3.1986 31789
18 Štulac Leo 26.9.1994 62317
20 Črnigoj Domen 18.11.1995 63232
28 Šturm Jani 20.3.1982 14799
29 Palčič Matej 21.6.1993 61457
33 Čovilo Miroslav 6.5.1986 103892
49 Pučko Matej 6.10.1993 48870

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
21 Nenezić Igor 23.3.1984 27696
2 Andrejašič Jan 16.9.1995 63225
6 Reja Matic 21.9.1995 63243
8 Žibert Urban 8.5.1992 52479
17 Krajnc Alen 1.7.1995 58382
10 Lotrič Mitja 3.9.1994 63398
22 Posavac Patrik 14.3.1995 62315

Strelci

Priimek in ime Minuta

Opominjani

Priimek in ime Minuta
29 - Palčič Matej 58'
16 - Halilović Denis 70'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
18 - Štulac Leo 10 - Lotrič Mitja 29'
28 - Šturm Jani 8 - Žibert Urban 64'
20 - Črnigoj Domen 17 - Krajnc Alen 75'
 

Vse tekme 1. kroga

Domači Gosti Rezultat
Slatina Gorica 0:2(0:0)
Krka Luka Koper 3:0(2:0)
S. Rojko Dobrovce Rudar Velenje 0:9(0:3)
Turnišče Aluminij 0:7(0:4)
Farmtech Veržej Triglav Kranj 4:2(2:1)
Bled Hirter Zavrč 0:8(0:2)
Odranci Šmartno 1928 0:2(0:0)
Dravinja Kostroj Kalcer Radomlje 1:3(0:3)
Jadran Dekani Šenčur 2:3(1:2)
Koroška Dravograd Tolmin 2:1(2:1)
Brda AH Mas Tech 1:2(0:0)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri