print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Jadran Dekani : Šenčur 2:3 (1:2)

Datum: 21.8.2013 ob 16.00
Kraj: Dekani - Športni park Dekani
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Drečnik Davor (Hrastnik)
  • 1. pomočnik: Todorović Nedeljko (Ljubljana)
  • 2. pomočnik: Grubešič Zlatko (Domžale)
  • Delegat: Avdagič Meho (Ljubljana)
Gledalcev: 100

Jadran Dekani

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Adam David 15.11.1993 60441
2 Kljajić Almin 30.5.1994 62288
3 Redjepi Faton 18.5.1994 104226
4 Ugrin Uroš 4.8.1989 52696
5 Gavrić Sanjin 14.4.1993 62304
6 Novak Luka 16.1.1994 61004
7 Lekič Luka 15.10.1993 70514
8 Grdina Rok 22.2.1989 56985
9 Smrtnik Žiga 1.2.1994 73469
10 Stepančič Luka 31.5.1994 61461
11 Ščulac Gregor 16.4.1993 61462

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Jerman Simon 7.6.1994 62276
13 Terčič Andrej 21.10.1992 60477
14 Babič Matjaž 4.9.1994 61395
15 Bržan Tilen 29.3.1994 62559
16 Šop Deni 9.7.1994 62554
17 Grlj Marko 4.9.1994 62557
18 Barundić Martin 12.1.1993 60442

Strelci

Priimek in ime Minuta
10 - Stepančič Luka 35'
15 - Bržan Tilen 73'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
13 - Terčič Andrej 53'
11 - Ščulac Gregor 63'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
3 - Redjepi Faton 13 - Terčič Andrej 46'
8 - Grdina Rok 14 - Babič Matjaž 62'
11 - Ščulac Gregor 15 - Bržan Tilen 72'
 

Šenčur

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Žlebnik Tilen 21.6.1992 53101
15 Enow Juvette Tabot 8.6.1989 86190
3 Aljančič Janez 29.7.1982 23922
4 Kern Dejan 5.2.1989 37068
5 Ajdovec Jure 28.5.1987 30209
6 Jerković David 3.5.1990 51054
7 Beganović Elvis 16.9.1992 57641
8 Kotnik Albin 2.3.1987 30213
9 Dolžan Rok 21.9.1985 26740
17 Nunić Marko 16.3.1993 64034
10 Kokalj Samo 14.2.1994 53348

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Hočevar Matic 2.11.1995 58576
11 Bitenc Nejc Martin 24.3.1994 59083
14 Markič Luka 17.5.1994 54008
2 Šergan Gregor 1.2.1993 62179
16 Zukanovič Jure 2.6.1994 57731

Strelci

Priimek in ime Minuta
9 - Dolžan Rok 5'
8 - Kotnik Albin 11'
17 - Nunić Marko 57'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
7 - Beganović Elvis 39'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
10 - Kokalj Samo 16 - Zukanovič Jure 71'
7 - Beganović Elvis 14 - Markič Luka 88'
9 - Dolžan Rok 2 - Šergan Gregor 89'
 

Vse tekme 1. kroga

Domači Gosti Rezultat
Slatina Gorica 0:2(0:0)
Koroška Dravograd Tolmin 2:1(2:1)
Brda AH Mas Tech 1:2(0:0)
Krka Luka Koper 3:0(2:0)
S. Rojko Dobrovce Rudar Velenje 0:9(0:3)
Turnišče Aluminij 0:7(0:4)
Farmtech Veržej Triglav Kranj 4:2(2:1)
Bled Hirter Zavrč 0:8(0:2)
Odranci Šmartno 1928 0:2(0:0)
Dravinja Kostroj Kalcer Radomlje 1:3(0:3)
Jadran Dekani Šenčur 2:3(1:2)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri