print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Dravinja Kostroj : Kalcer Radomlje 1:3 (0:3)

Datum: 21.8.2013 ob 16.00
Kraj: Slovenske Konjice - Dobrava
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Ponis Roberto (Koper - Capodistria)
  • 1. pomočnik: Kasapović Aleksandar (Ljubljana)
  • 2. pomočnik: Vojska Matej (Dob)
  • Delegat: Petrovič Novica (Ljubljana)
Gledalcev: 50

Dravinja Kostroj

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Šajtegel Nino 13.9.1996 71181
11 Štante Januš 4.11.1985 30137
16 Čerenak Jernej 20.10.1983 23943
15 Klokočovnik Simon 30.3.1989 73919
14 Černec Timotej 16.3.1991 51517
9 Čander Urban 8.7.1991 51516
8 Kotnik Gregor 22.1.1987 49417
7 Čakš Žiga 12.4.1994 57203
17 Naglič Aljaž 15.4.1993 58333
2 Hren Primož 8.2.1992 70328
6 Stres Nejc 15.5.1993 58216

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
23 Klevže Matevž 26.6.1990 51526
13 Gosak Davorin 11.11.1994 60397
5 Kropej Rok 8.7.1991 51527
19 Bašič Marko 10.6.1996 71124
20 Vezjak Denis 26.9.1995 65342
4 Alenc Goran 16.1.1987 35132
21 Ribič Nejc 28.6.1990 51539

Strelci

Priimek in ime Minuta
11 - Štante Januš 72'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
14 - Černec Timotej 19'
8 - Kotnik Gregor 35'
4 - Alenc Goran 80'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
8 - Kotnik Gregor 13 - Gosak Davorin 46'
17 - Naglič Aljaž 4 - Alenc Goran 46'
14 - Černec Timotej 20 - Vezjak Denis 69'
 

Kalcer Radomlje

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Andrić Vjekoslav 5.8.1992 55070
14 Cankar Žan 13.11.1990 50505
3 Papež Jure 13.1.1994 60060
4 Zukić Aleksandar 5.1.1991 52795
5 Želko Gregor 6.1.1994 62107
18 Kuntarič Marko 27.5.1994 67827
7 Cerar Luka 26.5.1993 51017
8 Vrhunc Luka 11.3.1991 55692
9 Zalaznik Marko 7.10.1994 73128
17 Snoj Niko 13.7.1990 39428
19 Smukavec Jernej 6.8.1991 59767

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Blaževič Deni 13.2.1993 57956
13 Papež Jernej 13.1.1994 60061
6 Barukčič Igor 12.11.1990 44741
2 Avbelj Tomaž 26.8.1991 51385
16 Lidjan Denis 24.9.1993 62405
11 Seferovič Matic 22.12.1986 42124
20 Florjančič Matej 17.3.1993 54973

Strelci

Priimek in ime Minuta
17 - Snoj Niko 6' (11m)
4 - Zukić Aleksandar 14'
2 - Hren Primož 25' (ag)

Opominjani

Priimek in ime Minuta
7 - Cerar Luka 32'
13 - Papež Jernej 88'
1 - Andrić Vjekoslav 90'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
9 - Zalaznik Marko 13 - Papež Jernej 46'
7 - Cerar Luka 2 - Avbelj Tomaž 62'
8 - Vrhunc Luka 16 - Lidjan Denis 84'
 

Vse tekme 1. kroga

Domači Gosti Rezultat
Slatina Gorica 0:2(0:0)
Dravinja Kostroj Kalcer Radomlje 1:3(0:3)
Jadran Dekani Šenčur 2:3(1:2)
Koroška Dravograd Tolmin 2:1(2:1)
Brda AH Mas Tech 1:2(0:0)
Krka Luka Koper 3:0(2:0)
S. Rojko Dobrovce Rudar Velenje 0:9(0:3)
Turnišče Aluminij 0:7(0:4)
Farmtech Veržej Triglav Kranj 4:2(2:1)
Bled Hirter Zavrč 0:8(0:2)
Odranci Šmartno 1928 0:2(0:0)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri