print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Odranci : Šmartno 1928 0:2 (0:0)

Datum: 21.8.2013 ob 16.00
Kraj: Odranci - Športni park
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Glažar Roman (Hajdina)
  • 1. pomočnik: Marinič Peter (Ptujska Gora)
  • 2. pomočnik: Burjan Aleksander (Hajdina)
  • Delegat: Turk Martin (Hajdina)
Gledalcev: 200

Odranci

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
25 Gönc Martin 25.3.1988 44398
6 Jerebic Aleksander 21.1.1983 26045
14 Balažic Mario 17.2.1989 49989
3 Kocbek Damir 20.3.1990 47005
4 Žnidarič Dejan 30.10.1990 42846
21 Bogdan Tadej 18.7.1992 51035
17 Graj Luka 17.6.1992 48692
10 Gostan Roman 20.7.1981 19846
18 Botjak Mitja 12.5.1990 46396
5 Mlinarič Primož 10.5.1992 53455
22 Levačić Saša 26.2.1988 35867

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Raduha Florijan 1.4.1997 73726
11 Kavaš Benjamin 7.2.1995 65385
13 Smej Dejvid 30.8.1994 65390
2 Hozjan Gašper 23.9.1995 65383
15 Zver Damir 6.9.1994 67584

Strelci

Priimek in ime Minuta

Opominjani

Priimek in ime Minuta
5 - Mlinarič Primož 36'
5 - Mlinarič Primož 57' - 2RK

Menjave

Priimek in ime   Minuta
10 - Gostan Roman 13 - Smej Dejvid 70'
3 - Kocbek Damir 11 - Kavaš Benjamin 84'
 

Šmartno 1928

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
20 Pusovnik Tadej 26.9.1986 33790
2 Mrevlje Žiga 21.8.1991 48387
3 Bezovnik David 2.7.1992 53298
4 Hočevar Alan 3.9.1992 48308
5 Kompan Tilen 2.7.1989 48380
6 Kolar Žan 9.10.1992 55973
7 Kolenc Matej 25.3.1984 19093
8 Saramati Enis 19.4.1994 61582
9 Bizjak Lovro 12.11.1993 55961
10 Vindiš Marcel 5.6.1992 41788
11 Lenošek Matevž 17.2.1991 51938

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Jesenek Peter 9.1.1993 54725
13 Dobnik Žan 29.1.1994 60548
14 Zamernik Gregor 7.2.1992 56748
15 Trop Matjaž 21.5.1994 60554
16 Omerovič Aldin 15.1.1994 57227
17 Čirić Denis 5.8.1992 57221
18 Podbrežnik Dejan 3.8.1983 25720

Strelci

Priimek in ime Minuta
10 - Vindiš Marcel 64'
7 - Kolenc Matej 82'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
13 - Dobnik Žan 70'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
3 - Bezovnik David 16 - Omerovič Aldin 20'
8 - Saramati Enis 13 - Dobnik Žan 61'
9 - Bizjak Lovro 18 - Podbrežnik Dejan 82'
 

Vse tekme 1. kroga

Domači Gosti Rezultat
Slatina Gorica 0:2(0:0)
Bled Hirter Zavrč 0:8(0:2)
Odranci Šmartno 1928 0:2(0:0)
Dravinja Kostroj Kalcer Radomlje 1:3(0:3)
Jadran Dekani Šenčur 2:3(1:2)
Koroška Dravograd Tolmin 2:1(2:1)
Brda AH Mas Tech 1:2(0:0)
Krka Luka Koper 3:0(2:0)
S. Rojko Dobrovce Rudar Velenje 0:9(0:3)
Turnišče Aluminij 0:7(0:4)
Farmtech Veržej Triglav Kranj 4:2(2:1)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri