print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Farmtech Veržej : Triglav Kranj 4:2 (2:1)

Datum: 21.8.2013 ob 16.00
Kraj: Veržej - čistina
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Obrenović Rade (Ljubljana)
  • 1. pomočnik: Mikača Goran (Višnja Gora)
  • 2. pomočnik: Pavlič Franci (Laze v Tuhinju)
  • Delegat: Babič Stanislav (Laško)
Gledalcev: 250

Farmtech Veržej

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Duh Matej 14.9.1993 53453
23 Slana Niki 25.2.1994 53426
3 Polajžer Tjaž 16.10.1992 48641
6 Pelcl Jernej 21.1.1991 54288
5 Hodnik Tomaž 4.5.1988 51215
11 Vinkovič Matej 7.9.1990 48833
16 Ropoša Rok 23.9.1993 71100
7 Mauko Mitja 21.7.1992 50867
15 Sečko Žiga 26.8.1992 45596
8 Karnet Marko 22.8.1988 70425
21 Domjan Nejc 30.12.1986 35931

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Andrejč Matej 9.4.1993 60045
10 Trstenjak Jernej 30.5.1993 54524
18 Kavaš Žan 8.4.1992 44636
17 Brumen Alen 12.4.1994 51214
19 Kocuvan Žan 14.8.1996 75690
4 Čuk Tadej 13.4.1996 62706

Strelci

Priimek in ime Minuta
7 - Mauko Mitja 9'
8 - Karnet Marko 15' (11m)
16 - Ropoša Rok 76'
23 - Slana Niki 90'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
6 - Pelcl Jernej 26'
23 - Slana Niki 45'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
8 - Karnet Marko 10 - Trstenjak Jernej 52'
12 - Duh Matej 1 - Andrejč Matej 55'
15 - Sečko Žiga 18 - Kavaš Žan 63'
 

Triglav Kranj

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Curanović Darjan 5.4.1986 34864
3 Šturm Klemen 27.6.1994 57703
4 Zolić Edvin 6.11.1988 45568
9 Nukić Mustafa 3.12.1990 70094
11 Kongnyuy Dinnyuy 24.1.1988 81782
15 Boben Matija 26.2.1994 70290
23 Pokorn Jalen 7.6.1979 9409
25 Djukić Darko 12.9.1994 53360
29 Perović Nenad 2.6.1993 105981
33 Bubanja Davor 26.9.1987 35875
45 Bukara Igor 2.12.1995 63954

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
28 Pelko Žan 28.9.1990 42646
8 Peternel Matej 22.8.1992 62633
18 Đajič Milan 26.9.1992 56609
19 Lavrinc Luka 6.4.1994 59148
20 Križaj Nejc 26.9.1989 44588
30 Bojić Momir 15.10.1993 61110

Strelci

Priimek in ime Minuta
9 - Nukić Mustafa 44'
9 - Nukić Mustafa 60'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
25 - Djukić Darko 14'
4 - Zolić Edvin 29'
3 - Šturm Klemen 62'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
29 - Perović Nenad 18 - Đajič Milan 46'
4 - Zolić Edvin 20 - Križaj Nejc 46'
15 - Boben Matija 8 - Peternel Matej 81'
 

Vse tekme 1. kroga

Domači Gosti Rezultat
Slatina Gorica 0:2(0:0)
S. Rojko Dobrovce Rudar Velenje 0:9(0:3)
Turnišče Aluminij 0:7(0:4)
Farmtech Veržej Triglav Kranj 4:2(2:1)
Bled Hirter Zavrč 0:8(0:2)
Odranci Šmartno 1928 0:2(0:0)
Dravinja Kostroj Kalcer Radomlje 1:3(0:3)
Jadran Dekani Šenčur 2:3(1:2)
Koroška Dravograd Tolmin 2:1(2:1)
Brda AH Mas Tech 1:2(0:0)
Krka Luka Koper 3:0(2:0)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri