print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

S. Rojko Dobrovce : Rudar Velenje 0:9 (0:3)

Datum: 21.8.2013 ob 16.00
Kraj: Dobrovce - Dobrovce
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Žnidaršič Andrej (Kranj)
  • 1. pomočnik: Beton Uroš (Cerklje na Gorenjske)
  • 2. pomočnik: Kalan Miha (Kranj)
  • Delegat: Kacijan Danilo (Cankova)
Gledalcev: 400

S. Rojko Dobrovce

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Cipot Željko 12.1.1980 10957
10 Tutić Elvis 10.10.1984 37027
8 Gorše Rok 28.12.1984 32928
5 Duraković Alen 14.5.1985 34311
2 Pilih Andrej 4.10.1981 17313
14 Knuplež Roselito 2.8.1987 39322
6 Čuček Robi 27.7.1985 36259
9 Gajić Goran 8.4.1986 38514
18 Štebih Tomaž 11.3.1980 11874
16 Reich Gregor 14.1.1988 48656
4 Barun Ivan 20.10.1982 10949

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
7 Lubej Rok 11.6.1985 46151
17 Krnjič Mario 4.11.1992 57611
11 Rojht David 15.5.1981 2245
3 Haliti Bajram 20.8.1982 15920

Strelci

Priimek in ime Minuta

Opominjani

Priimek in ime Minuta

Menjave

Priimek in ime   Minuta
18 - Štebih Tomaž 7 - Lubej Rok 57'
10 - Tutić Elvis 17 - Krnjič Mario 67'
 

Rudar Velenje

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
13 Radan Matej 13.5.1990 44688
3 Jeseničnik Aleš 28.6.1984 26825
20 Kašnik David 16.1.1987 41714
29 Knezović Ivan 25.9.1982 69992
23 Klinar Denis 21.2.1992 53315
6 Rošer Uroš 27.6.1986 40796
28 Radujko Dalibor 17.6.1985 41113
17 Podlogar Matej 23.2.1991 56281
15 Rotman Rajko 19.3.1989 45964
21 Bratanović Elvis 21.8.1992 52973
32 Eterović Mate 13.7.1984 69993

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
22 Rozman Matjaž 3.1.1987 31414
25 Bolha Klemen 19.3.1993 51925
7 Firer Ivan 19.11.1984 26973
10 Črnčič Leon 2.3.1990 42726
8 Krefl Aljaž 20.2.1994 55974
2 Bubalović Christian 9.8.1991 103900
5 Stjepanović Nemanja 7.2.1984 103903

Strelci

Priimek in ime Minuta
32 - Eterović Mate 13'
32 - Eterović Mate 21'
21 - Bratanović Elvis 30'
7 - Firer Ivan 52'
10 - Črnčič Leon 64'
20 - Kašnik David 76'
8 - Krefl Aljaž 84'
7 - Firer Ivan 86'
17 - Podlogar Matej 88'

Opominjani

Priimek in ime Minuta

Menjave

Priimek in ime   Minuta
28 - Radujko Dalibor 8 - Krefl Aljaž 46'
15 - Rotman Rajko 7 - Firer Ivan 46'
32 - Eterović Mate 10 - Črnčič Leon 46'
 

Vse tekme 1. kroga

Domači Gosti Rezultat
Slatina Gorica 0:2(0:0)
Jadran Dekani Šenčur 2:3(1:2)
Koroška Dravograd Tolmin 2:1(2:1)
Brda AH Mas Tech 1:2(0:0)
Krka Luka Koper 3:0(2:0)
S. Rojko Dobrovce Rudar Velenje 0:9(0:3)
Turnišče Aluminij 0:7(0:4)
Farmtech Veržej Triglav Kranj 4:2(2:1)
Bled Hirter Zavrč 0:8(0:2)
Odranci Šmartno 1928 0:2(0:0)
Dravinja Kostroj Kalcer Radomlje 1:3(0:3)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri