print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Brda : AH Mas Tech 1:2 (0:0)

Datum: 21.8.2013 ob 16.00
Kraj: Vipolže - NK Brda
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Sagrković Asmir (Vrhnika)
  • 1. pomočnik: Zupančič Primož (Moravče)
  • 2. pomočnik: Guček Gregor (Zagorje ob Savi)
  • Delegat: Tomšič Jože (Ljubljana - Šmartno)
Gledalcev: 80

Brda

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Štrukelj Januš 8.4.1991 50044
2 Čadež Aljaž 27.1.1989 47136
3 Filej Tomaž 4.7.1978 8571
6 Živec Simon 10.1.1981 12639
7 Kadrija Valdrin 18.11.1994 67576
10 Džuzdanović Amel 26.8.1994 66575
11 Ferjančič Matic 18.12.1989 47140
13 Jazbar Denis 18.8.1991 55615
14 Jakovljević Robi 7.5.1993 57403
17 Frelih Boštjan 10.2.1993 54065
18 Bremec Sandi 6.10.1993 59600

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
4 Grudina Rok 24.12.1994 59105
5 Kodelja Jonas 7.12.1993 59106
8 Rijavec Jani 31.10.1994 59665
9 Kocina Primož 19.7.1992 62911
12 Simčič Anej 8.12.1986 30766
15 Cej Klemen 17.4.1991 72043
16 Ščurek Nejc 2.7.1993 59112

Strelci

Priimek in ime Minuta
10 - Džuzdanović Amel 116' (11m)

Opominjani

Priimek in ime Minuta
13 - Jazbar Denis 86'
10 - Džuzdanović Amel 98'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
14 - Jakovljević Robi 4 - Grudina Rok 78'
17 - Frelih Boštjan 9 - Kocina Primož 94'
7 - Kadrija Valdrin 8 - Rijavec Jani 95'
 

AH Mas Tech

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Paal Matej 3.8.1982 23414
4 Klun Simon 23.12.1989 52929
11 Pepelko Boštjan 11.12.1985 41119
13 Pahor Jan 10.6.1986 44451
15 Gomboc Filip 9.2.1993 59637
17 Vukelić Marko 19.1.1992 61653
20 Grižonič Marko 1.12.1982 19789
22 Valenčič Matej 23.4.1982 18633
24 Zemljak Matej 30.3.1992 61576
27 Šahinović Elvis 15.1.1984 27623
28 Mihalič Tadej 14.11.1989 51406

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
16 Blaznik Jernej 12.9.1990 69479
8 Vodeb Tim 24.4.1990 47460
18 Šestić Saša 10.10.1982 16006
23 Stipaničev Ivo 22.8.1989 51409
33 Stojadinović Milojica 6.5.1989 55921

Strelci

Priimek in ime Minuta
22 - Valenčič Matej 92'
27 - Šahinović Elvis 110'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
4 - Klun Simon 56'
20 - Grižonič Marko 72'
27 - Šahinović Elvis 74'
20 - Grižonič Marko 100' - 2RK
22 - Valenčič Matej 108'
11 - Pepelko Boštjan 116'
24 - Zemljak Matej 118'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
13 - Pahor Jan 23 - Stipaničev Ivo 60'
17 - Vukelić Marko 18 - Šestić Saša 68'
22 - Valenčič Matej 8 - Vodeb Tim 110'
 

Vse tekme 1. kroga

Domači Gosti Rezultat
Slatina Gorica 0:2(0:0)
Koroška Dravograd Tolmin 2:1(2:1)
Brda AH Mas Tech 1:2(0:0)
Krka Luka Koper 3:0(2:0)
S. Rojko Dobrovce Rudar Velenje 0:9(0:3)
Turnišče Aluminij 0:7(0:4)
Farmtech Veržej Triglav Kranj 4:2(2:1)
Bled Hirter Zavrč 0:8(0:2)
Odranci Šmartno 1928 0:2(0:0)
Dravinja Kostroj Kalcer Radomlje 1:3(0:3)
Jadran Dekani Šenčur 2:3(1:2)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri