print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Slatina : Gorica 0:2 (0:0)

Datum: 20.8.2013 ob 16.00
Kraj: Radenci - ŠRC Slatina
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Kovačič Darjan (Grosuplje)
  • 1. pomočnik: Anželj Borut (Tišina)
  • 2. pomočnik: Tratnjek Tomislav (Lendava - Lendva)
  • Delegat: ()
Gledalcev: 350

Slatina

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Serec Damir 15.11.1981 26392
10 Frčko Danijel 28.7.1987 42048
4 Vidmar Danijel 30.8.1983 24044
21 Lovrec Rok 28.2.1987 39017
22 Zorko Darko 21.4.1981 70057
14 Turk Matej 21.9.1993 54289
18 Ilješ Denis 22.3.1981 28146
2 Kavaš Denis 14.8.1988 38852
13 Šteiner Rok 13.2.1989 45993
16 Lovrec Damir 21.6.1984 39016
5 Podlesek Dejan 29.5.1985 50880

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
7 Belak Aleksander 29.4.1985 40371
19 Štelcl Adam 23.1.1993 60007
9 Sečko Borut 27.11.1987 36316
15 Šmelc Marko 16.5.1987 42433
6 Zemljič Blaž 18.2.1993 58745
8 Muhič Tomaž 25.12.1983 29819
17 Šteiner Denis 17.7.1990 50086

Strelci

Priimek in ime Minuta

Opominjani

Priimek in ime Minuta
22 - Zorko Darko 60'
15 - Šmelc Marko 85'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
13 - Šteiner Rok 8 - Muhič Tomaž 46'
10 - Frčko Danijel 9 - Sečko Borut 63'
2 - Kavaš Denis 15 - Šmelc Marko 65'
 

Gorica

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Simčič Vasja 1.7.1983 29279
8 Širok Matija 31.5.1991 47159
29 Enow Solomon 18.3.1987 105751
19 Addae Bright 19.12.1992 105735
13 Checcucci Francesco 18.3.1989 105974
73 Gigli Abel 16.8.1990 105980
15 Aguilar Bustamante Jorman Isra 11.9.1994 105738
7 Vetrih Amedej 16.9.1990 44047
17 Vanzo Floriano 28.4.1994 105749
61 Misuraca Gianvito 2.4.1990 105761
78 Danilevicius Tomas 18.7.1978 106005

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
71 Cordaz Alex 1.1.1983 105748
27 Jogan Alen 24.8.1985 30566
3 Celcer Uroš 7.4.1989 45950
50 Vicente Bruno Leonardo 18.2.1989 105977
26 Džuzdanović Amel 26.8.1994 66575
9 Coda Massimo 10.11.1988 105747
77 Frelih Boštjan 10.2.1993 54065

Strelci

Priimek in ime Minuta
17 - Vanzo Floriano 63'
78 - Danilevicius Tomas 80'

Opominjani

Priimek in ime Minuta

Menjave

Priimek in ime   Minuta
17 - Vanzo Floriano 77 - Frelih Boštjan 70'
15 - Aguilar Bustamante Jorman Isra 26 - Džuzdanović Amel 76'
7 - Vetrih Amedej 50 - Vicente Bruno Leonardo 81'
 

Vse tekme 1. kroga

Domači Gosti Rezultat
Slatina Gorica 0:2(0:0)
Koroška Dravograd Tolmin 2:1(2:1)
Brda AH Mas Tech 1:2(0:0)
Krka Luka Koper 3:0(2:0)
S. Rojko Dobrovce Rudar Velenje 0:9(0:3)
Turnišče Aluminij 0:7(0:4)
Farmtech Veržej Triglav Kranj 4:2(2:1)
Bled Hirter Zavrč 0:8(0:2)
Odranci Šmartno 1928 0:2(0:0)
Dravinja Kostroj Kalcer Radomlje 1:3(0:3)
Jadran Dekani Šenčur 2:3(1:2)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri