Učenke

Sezona 2015/16

FINALE:

1.tekma

OŠ ŠMARTNO

OŠ JURIJA VEGE MORAVČE

2 : 0

2. tekma

OŠ POHORSKEGA ODREDA SLOVENSKA BISTRICA

OŠ DOBROVO

0 : 4

3. tekma

OŠ JURIJA VEGE MORAVČE

OŠ POHORSKEGA ODREDA SLOVENSKA BISTRICA

0 : 6

4. tekma

OŠ ŠMARTNO

OŠ DOBROVO

3 : 0

 

Končna razvrstitev:

1. mesto: OŠ ŠMARTNO

2. mesto: OŠ DOBROVO

3. mesto: OŠ POHORSKEGA ODREDA SLOVENSKA BISTRICA

4. mesto: OŠ JURIJA VEGE MORAVČE

 

POLFINALE

SKUPINA 1

Rezultati:

1. tekma

OŠ PREŽIHOVEGA VORANC

OŠ DRAGA KOBALA

1 : 0

2. tekma

OŠ POHORSKEGA ODREDA

OŠ TURNIŠČE

5 : 0

3. tekma

OŠ DRAGA KOBALA

OŠ TURNIŠČE

3 : 1

4. tekma

OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA

OŠ POHORSKEGA ODREDA

0 : 4

5. tekma

OŠ POHORSKEGA ODREDA

OŠ DRAGA KOBALA

3 : 2

6. tekma

OŠ TURNIŠČE

OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA

10 : 0

 

Končna razvrstitev:

 1. mesto

OŠ POHORSKEGA ODREDA SLOVENSKA BISTRICA

2. mesto

OŠ TURNIŠČE

3. mesto

OŠ DRAGA KOBALA MARIBOR

4. mesto

OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA RAVNE NA KOROŠKEM

SKUPINA 2

Rezultati:

Tekma

Šola 1

Šola 2

Rezultat

1. tekma

NAZARJE

ŠMARTNO

0:0

2. tekma

VOJNIK

SAVA KLADNIKA SEVNICA

0:1

3. tekma

NAZARJE

SAVA KLADNIKA SEVNICA

0:1

4. tekma

VOJNIK

ŠMARTNO

1:5

5. tekma

NAZARJE

VOJNIK

5:2

6. tekma

ŠMARTNO

SAVA KLADNIKA SEVNICA

5:0

 

Končna razvrstitev:

1. mesto

OŠ ŠMARTNO PRI LITIJI

2. mesto

OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA

3. mesto

OŠ NAZARJE

4. mesto

OŠ VOJNIK

 

SKUPINA 3

Rezultati:

Tekma

Šola 1

Šola 2

Rezultat

1. tekma

OŠ ŠENTJERNEJ

OŠ JURIJA VEGE MORAVČE

0 : 1

2. tekma

OŠ KOLEZIJA

OŠ IVAN PRIJATELJ SODRAŽICA

0 : 4

3. tekma

OŠ ŠENTJERNEJ

OŠ IVAN PRIJATELJ SODRAŽICA

0 : 0

4. tekma

OŠ JURIJA VEGE MORAVČE

OŠ KOLEZIJA

2 : 2

5. tekma

OŠ ŠENTJERNEJ

OŠ KOLEZIJA

0 : 0

6. tekma

OŠ JURIJA VEGE MORAVČE

OŠ IVAN PRIJATELJ SODRAŽICA

1 : 0

 

Končna razvrstitev:

1. mesto

OŠ JURIJA VEGE MORAVČE

2. mesto

OŠ IVAN PRIJATELJ SODRAŽICA

3. mesto

OŠ ŠENTJERNEJ

4. mesto

OŠ KOLEZIJA

 

SKUPINA 4

Rezultati:

  1. tekma

OŠ TŠA NOVA VAS

OŠ ŽELEZNIKI

  1.  
  •  
  1.  
  1. tekma

OŠ DOBROVO

OŠ EVP KOPER

  1.  
  •  
  1.  
  1. tekma

OŠ ŽELEZNIKI

OŠ DOBROVO

  1.  
  •  
  1.  
  1. tekma

OŠ TŠA NOVA VAS

OŠ EVP KOPER

  1.  
  •  
  1.  
  1. tekma

OŠ EVP KOPER

OŠ ŽELEZNIKI

  1.  
  •  
  1.  
  1. tekma

OŠ DOBROVO

OŠ TŠA NOVA VAS

  1.  
  •  
  1.  

 

Končna razvrstitev:

1. mesto

OŠ DOBROVO

2. mesto

OŠ ŽELEZNIKI

3. mesto

OŠ TONETA ŠRAJA ALJOŠE NOVA VAS

4. mesto

OŠ ELVIRE VATOVEC PRADE KOPER

DELI NA