Dijakinje

Sezona 2015/16

FINALE:

ŠC NM – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA

GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA

4:3

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠC ZA POŠTO, TELEKOMUNIKACIJE IN EKONOMIJO

2:1

GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA

ŠC ZA POŠTO, TELEKOMUNIKACIJE IN EKONOMIJO

6:0

ŠC NM – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

1:8

Končna razvrstitev:

1.  mesto

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2. mesto

ŠC NM – Srednja zdravstvena in kemijska šola

3. mesto

Šolski center za pošto, telekomunikacije in ekonomijo

4. mesto

Gimnazija Murska Sobota


POLFINALE:

Skupina A:

1.tekma

Gimnazija Ravne

EŠ Ptuj

1:1

2.tekma

Gim. Murska Sobota

PET Ljubljana

1:1

3.tekma

EŠ Ptuj

PET Ljubljana

2:7

4.tekma

Gimnazija Ravne

Gim. Murska Sobota

0:6

5.tekma

Gim. Murska Sobota

EŠ Ptuj

5:1

6.tekma

PET Ljubljana

Gimnazija Ravne

4:2

Končna razvrstitev:

  1. mesto

Gimnazija Murska sobota

  1. mesto

ŠC  PET Ljubljana

  1. mesto

Gimnazija Ravne

  1. mesto

    ŠC, Ekonomska šola Ptuj

Skupina B:

1.tekma

ŠC NM – SZKŠ

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:4

2.tekma

GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ

SREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠČINA

2:2

3.tekma

ŠC NM – SZKŠ

SREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠČINA

6:0

      4. tekma

GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ

GIMNAZIJA ŠIŠKA

0:9

      5. tekma

SREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠČINA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

0:3

      6. tekma

ŠC NM – SZKŠ

GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ

3:0

Končna razvrstitev:

1. mesto

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2. mesto

ŠC NM – Srednja zdravstvena in kemijska šola

3. mesto

Srednja šola Veno Pilon Ajdovščina

4. mesto

Gimnazija Franceta Prešerna Kranj


ČETRTFINALE:

Skupina A:

1. tekma

Gimnazija Murska Sobota

Biotehniška šola Maribor

8:0

2. tekma

Ekonomska šola Ptuj

  1. Gimnazija Maribor
3:0

3.tekma

Gimnazija Murska Sobota

  1. Gimnazija Maribor
4:1

4. tekma

Ekonomska Šola Ptuj

Biotehniška šola Maribor

3:0

Končna razvrstitev:

1. mesto

Gimnazija Murska Sobota

1.mesto

Ekonomska šola Ptuj

3.mesto

  1. Gimnazija Maribor

3.mesto

Biotehniška šola Maribor

Skupina B:

Razpored tekmovanja in rezultati:

 1. tekma

Ekonomska šola Celje

ŠCPET Ljubljana

1 : 8

2. tekma

Gimnazija Celje - Center

ŠC Ravne na Koroškem - Gimnazija

1 : 2

3. tekma

Gimnazija Celje - Center

ŠCPET Ljubljana

1 : 9

4. tekma

Ekonomska šola Celje

ŠC Ravne na Koroškem - Gimnazija

0 : 3

Končna razvrstitev:

 1. mesto

Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacijo Ljubljana

1. mesto

ŠC Ravne na Koroškem - Gimnazija

3. mesto

Gimnazija Celje - Center

3. mesto

Ekonomska šola Celje

Skupina C:

1. tekma

ŠC NM – SZKŠ

GIMNAZIJA ŠIŠKA

0:3

2. tekma

GIMNAZIJA NOVO MESTO

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:1

3. tekma

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

8:0

4. tekma

ŠC NM - SZKŠ

GIMNAZIJA NOVO MESTO

4:0

Končna razvrstitev:

1. mesto

GIMNAZIJA ŠIŠKA

1. mesto

ŠC NM – Srednja zdravstvena in kemijska šola

3.. mesto

GIMNAZIJA NOVO MESTO

3. mesto

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

Skupina D:

Tekma

Šola 1

Šola 2

Rezultat

1. tekma

SŠ VENO PILON

GIM. F.PREŠEREN KRANJ

7 : 6

2. tekma

GIM. KOPER

GIM. RUDOLFA MAISTRA

1 : 3

3. tekma

SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA

GIM. KOPER

9 : 0

4. tekma

GIM. F.PREŠEREN KRANJ

GIM. RUDOLFA MAISTRA

3 : 1

 

Končna razvrstitev:

1. mesto

SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA

1. mesto

GIMNAZIJA FRANCE PREŠEREN KRANJ

3. mesto

SŠ RUDOLFA MAISTRA KAMNIK

3. mesto

GIMNAZIJA KOPER

DELI NA