Dijaki

Sezona 2015/16

FINALE:

ERŠ Nova Gorica

Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor

  1.  
  •  
  1.  

ESIC Kranj

ŠC CELJE

  1.  
  •  

5 (P)

ŠC CELJE

ERŠ Nova Gorica

  1.  
  •  
  1.  

Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor

ESIC Kranj

  1.  
  •  
  1.  

Končna razvrstitev:

  1.  

Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor

  1.  

ESIC Kranj

  1.  

   ŠC CELJE

  1.  

    ERŠ Nova Gorica


POLFINALE:

Skupina A:

1. tekma

SGŠG Maribor

SPTŠ Murska Sobota

6:0

2. tekma

SŠGVO Celje

SŠPET Ljubljana

6:2

3. tekma

SPTŠ Murska Sobota

SŠPET Ljubljana

3:9

4. tekma

SGŠG Maribor

SŠGVO Celje

2:4

5. tekma

SŠGVO Celje

SPTŠ Murska Sobota

11:2

6. tekma

SŠPET Ljubljana

SGŠG Maribor

4:7

Končna razvrstitev:

1. mesto

Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okolja CELJE

2. mesto

Srednja gradbena šola in gimnazija MARIBOR

3. mesto

ŠC za pošto, ekonomijo in telekomunikacije LJUBLJANA

4. mesto

Srednja poklicna in tehniška šola MURSKA SOBOTA

Skupina B:

  1. tekma

ERŠ Nova Gorica

   Ekonomska šola Ljubljana

  1.  
  •  
  1.  
  1. tekma

ESIC Kranj

  Gimnazija Šiška

  1.  
  •  
  1.  
  1. tekma

Gimnazija Šiška

  ERŠ Nova Gorica

  1.  
  •  
  1.  
  1. tekma

Ekonomska šola Ljubljana

  ESIC Kranj

  1.  
  •  
  1.  
  1. tekma

   Gimnazija Šiška

Ekonomska šola Ljubljana

  1.  
  •  
  1.  
  1. tekma

   ESIC Kranj

  ERŠ Nova Gorica

  1.  
  •  
  1.  

Končna razvrstitev:

1. mesto

ERŠ Nova Gorica

2. mesto

ESIC Kranj

3. mesto

   Gimnazija Šiška

4. mesto

    Ekonomska šola Ljubljana


ČETRTFINALE:

Skupina A:

1. 10.00

Sr. gradbena MB

SPTŠ Murska Sobota

6:2

2. 10.45

III. gimnazija MB

Gimnazija Ptuj

4:1

3. 11.30

Sr. gradbena MB

Gimnazija Ptuj

7:3

4. 12.15

SPTŠ Murska Sobota

III. gimnazija MB

2:1

Končna razvrstitev:

1. mesto

Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor

1. mesto

Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota

3. mesto

III. gimnazija Maribor

3. mesto

Gimnazija Ptuj

Skupina B:

  1. tekma

ŠC Celje (SŠGVO)

ŠC Celje (SŠSMM)

2:3
  1. tekma

ŠC Celje (SŠSMM)

ŠC Ljubljana PTE

0:4
  1. tekma

ŠC Ljubljana PTE

ŠC Celje (SŠGVO)

3:6

Končna razvrstitev:

1. mesto

Šolski center Celje (SŠGVO)

1. mesto

Šolski center za pošto,ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana

3. mesto

Šolski center Celje (SŠSMM)

Skupina C:

  1. tekma

ŠC NM – SZKŠ

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:3
  1. tekma

SŠ JOSIP JURČIČ IVANČNA GORICA

EKONOMSKA ŠOLA LJUBLJANA

1:6

      3. tekma

SŠ JOSIP JURČIČ IVANČNA GORICA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:9

      4. tekma

ŠC NM - SZKŠ

EKONOMSKA ŠOLA LJUBLJANA

0:4

Končna razvrstitev:

1. mesto

GIMNAZIJA ŠIŠKA

1. mesto

EKONOMSKA ŠOLA LJUBLJANA

3. mesto

ŠC NM – Srednja zdravstvena in kemijska šola

4. mesto

SŠ JOSIP JURČIČ IVANČNA GORICA

Skupina D:

  1. tekma

ERŠ Nova Gorica

ESIC Kranj

4:1
  1. tekma

SŠ Izola

Gimnazija Škofja Loka

4:5 p.p.
  1. tekma

ERŠ Nova Gorica

SŠ Izola

10:3
  1. tekma

Gimnazija Škofja Loka

ESIC Kranj

0:3

Končna razvrstitev:

1. mesto

ERŠ Nova Gorica

1. mesto

ESIC Kranj

3. mesto

  Gimnazija Škofja Loka

3. mesto

SŠ Izola

DELI NA